ПАТКБ “ПРАВЕКС-БАНК” не потребує докапіталізації, що свідчить про високий рівень надійності та стабільності банку, підтверджений НБУ

21.07.2016

За результатами проведеного Національним банком України діагностичного обстеження з урахуванням стрес-сценарію, ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК" наголошує на відсутності потреби в докапіталізації до кінця 2018 року.


Це свідчить про високу надійність та стабільність Банку, що підтверджено відповідними висновками НБУ.
 
Результати стрес-тесту доводять, що акціонери та керівництво Банку в повній мірі усвідомлюють усі наявні та потенційні ризики у банківській діяльності та засвідчують високий рівень управління акціонерів (міжнародної банківської групи Інтеза Санпаоло) та менеджменту Банку.

Важливу роль у цьому зіграв міжнародний досвід акціонерів, запроваджений у Банку. Рівень адекватності капіталу Правекс-Банку за результатом діагностичного обстеження з урахуванням прогнозного стрес-сценарію значно перевищив нормативне значення, встановлене НБУ.

Показник адекватності капіталу враховує наявні ризики у банківській діяльності та усвідомлення акціонерами покриття за рахунок власного капіталу наявних ризиків.

Висока ліквідність Банку дозволяє йому виконувати усі зобов’язання перед клієнтами та нормативні вимоги НБУ.

Дані результати дають чіткий сигнал для клієнтів про високий рівень надійності та стабільності Банку


Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 30 грудня 2015 року її ринкова вартість складає 51,6 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 300 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 13 %. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 300 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 8,2 млн. 

Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 28 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку