ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» долучився до нової системи міжнародних переказів IntelExpress

23.12.2016

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» став сьомим учасником міжнародної системи грошових переказів IntelExpress, дозволяючи фізичним особам переказувати кошти в більш ніж 90 країн світу.

Основними перевагами системи IntelExpress є:

  • низькі тарифи для переказів в країни СНД,
  • вибір валюти переказу,
  • швидкість переказу, що дозволяє миттєво переказати кошти.

Співпраця Банку з INTELEXPRESS дозволить надати нашим клієнтам більш широкий вибір у здійсненні грошових переказів по всьому світі.

Про IntelExpress

Intel Express як компанія була заснована в Тбілісі у 2006 році, проте з того часу географія покриття розширилась і на даний момент охоплює понад 90 країн по всьому світу, включаючи власну мережу в Греції, Грузії, Великій Британії та Італії тощо.

Детальніше: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/perekazi/groshovi-perekazi


Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у  Єврозоні. Станом на 30 листопада 2016 року її ринкова вартість складає 35,1  млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1  млн. клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в  більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло  також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та  Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12  країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних  клієнтів сягає 7,9 млн. Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі  з корпоративними клієнтами охоплює 29 країн, зокрема, Близький Схід, Північну  Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені  Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку