Отримуйте знижку 15% на унікальну страховку «Медицина без меж»

19.12.2017

З нагоди 10-ти річного ювілею постійного та надійного страхового партнера ПРАВЕКС БАНКу страхової компанії «АХА Страхування» всі клієнти можуть оформити  страховий поліс за комплексною програмою «Медицина без меж» із 15% знижкою.

В чому унікальність страхової програми,  яка не має аналогів в Україні? 

  • Коли людину спіткає серйозна хвороба, у неї виникає багато запитань:
  • Чи вірний діагноз?
  • Де я зможу отримати найкраще лікування?
  • Чи зможу я собі його дозволити?

Програма «Медицина без меж» - доступне лікування складних захворювань у кращих закордонних клініках. Дія програми поширюється на лікування злоякісних новоутворень і передракових станів всіх видів, шунтування коронарної артерії (реваскуляризація міокарда), заміна чи відновлення серцевого клапана, нейрохірургічне втручання (будь-яке втручання в області мозку, лікування доброякісних пухлин спинного мозку), пересадка органу від прижиттєвого донора / трансплантація кісткового мозку. На кожному з етапів лікування, включаючи підтвердження діагнозу, будуть задіяні кращі профільні лікарі світу.

Як це працює?

Дзвінок. Застрахована особа повідомляє в «АХА Страхування» про поставлений діагноз, який покривається програмою.

Медична експертиза. Застрахована особа надає для аналізу медичну документацію стосовно її захворювання і матеріали проведених досліджень. Команда кращих профільних фахівців світу проводить аналіз поставленого діагнозу і надає детальний звіт і рекомендації.

Лікування. Допоможемо клієнту обрати найкращу клініку відповідно до рекомендацій і показань, організуємо поїздку, допоможемо отримати візу, оплатимо лікування і проживання для клієнта та супроводжуючої особи, надамо перекладача. Всі етапи оплатить «АХА Страхування».

Повернення додому. Після виписки з медичного центру клієнт отримує повний звіт про проведене лікування, який може надати українським лікарям. Страхове покриття продовжує діяти — застрахована особа може скористатися програмою страхування в разі необхідності нової операції або подальшого лікування.

Безпрецедентне страхове покриття:

1 000 000 євро — страхова сума на рік

2 000 000 євро — страхова сума на весь період дії програми

Покриваються витрати за кордоном: госпіталізація, операції і лікування в стаціонарі; візити лікарів і консультації; медичні тести, аналізи і переливання крові; вартість медичних препаратів на курс до 30 днів після завершення лікування; переїзд та проживання під час лікування; репатріація у випадку смерті.

Витрати на лікувальні препарати, запропоновані застрахованій особі для продовження лікування в Україні, теж покриваються в розмірі до 50 000 євро.

Скільке це коштує? 


Як замовити?

У зручний час, у зручний день, на найближчому до Вас відділенні ПРАВЕКС БАНКу 

З програмою «Медицина без меж» можна більше не турбуватися про вартість лікування найскладніших захворювань. Адже у вашому розпорядженні знання і навики кращих лікарів по всьому світу!

Знижка діє з 11.12.2017 до 01.03.2018.

Детальніше на сайті Банку...

Інформація для довідки:

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії.

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» постійно  вдосконалює свою роботу, підвищує стандарти надання банківських послуг і стає  кращим для своїх клієнтів та партнерів.

Інтеза Санпаоло входить до числа найбільших банківських груп у  Єврозоні і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії: роздрібному,  корпоративному та управлінню приватним капіталом. В Італії Група обслуговує  12,6 мільйонів клієнтів через мережу з 4800 розподілених по всій країні  відділень, її ринкова частка складає не менше, ніж 12% у більшості регіонів  Італії.

Інтеза Санпаоло представлена в країнах Центральної та Східної  Європи, а також в країнах Близького Сходу та Північної Африки, приблизно 1100  відділеннями та 7,6 мільйонами клієнтів, які належать до дочірніх компаній  Групи, що здійснюють комерційну банківську діяльність в 12 країнах. Крім того,  міжнародна мережа фахівців з підтримки корпоративних клієнтів представлена у 26  країнах, зокрема на Близькому Сході, у Північній Африці та у тих областях, де  італійські компанії проявляють найбільшу активність.

print Надрукувати сторінку