Очільник Групи Інтеза Санпаоло - 4-ий банкір в світі за рейтингом «Найефективніші керівники світу 2018» від престижного HARVARD BUSINESS REVIEW

06.11.2018

Карло Мессіна – головний виконавчий директор Групи Інтеза Санпаоло протягом останніх п'яти років, до якої належить ПРАВЕКС БАНК, посів четверте місце за категорією «Фінансові послуги» рейтингу «Найефективніші керівники світу в 2018 р.» від HARVARD BUSINESS REVIEW (перекл. - Гарвардський бізнес-огляд).


    

HARVARD BUSINESS REVIEW є престижним виданням Гарвардського університету Сполучених Штатів Америки, що публікується в усьому світі та перекладений на 13 мов.

Щорічно рейтинг оцінює найкращих керівників світу в довгостроковій перспективі, беручи до уваги ефективність з точки зору прибутковості та відповідно до параметрів ESG (екологічний, соціальний та управління) щодо екологічної стійкості, соціального впливу та управління.

Про Карло  Мессіна:

Керуючий директор та головний виконавчий директор (CEO) Групи Intesa Sanpaolo з 29 вересня 2013 року. Випускник економіки та бізнесу з Римського університету Луїса. В даний час є членом Виконавчого комітету ABI (Італійської банківської асоціації), запрошений науковий співробітник в Оксфордському університеті, член Асоціації зовнішньої політики Нью-Йорка. З листопада 2014 року - член Правління університету Бокконі. У 2017 році отримав нагороду служби промисловості "Cavaliere del Lavoro" від Президента Італійської Республіки Серджіо Маттарелла.

Про рейтинг:

Harvard Business Review - щомісячне науково-популярне видання, присвячене різним питанням управління бізнесом, видається з 1922 року Гарвардською школою бізнесу.

Детальніше: https://hbr.org/2018/11/the-best-performing-ceos-in-the-world-2018

Для довідок:

АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської  групи Інтеза Санпаоло  (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є лідером  в Італії  за  усіма  напрямками  банківської діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти  та управління  фінансами) та обслуговує 11,9 млн.клієнтів у 4 500 відділеннях по  всій Італії; ринкова  частка   Групи  в  більшості  італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло  акож присутня у Центральній та Східній Європі, в  країнах   Близького Сходу та   Північної  Африки. У цих   регіонах  розташовано  близько  1  100  відділень, а в 12 країнах,  де працюють дочірні банки   Групи,   кількість    роздрібних та  корпоративних   клієнтів сягає  7,5  млн.

print Надрукувати сторінку