Новий Платіжний портал: простий та зручний сервіс онлайн платежів

03.02.2017

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» реалізував новий проект «Платіжний портал» на сайті Банку.

Відтепер, держателі карток Visa або Mastercard будь-яких банків отримали можливість здійснювати платежі в режимі онлайн.

Так, користувачі «Платіжного Порталу» можуть сплачувати рахунки за житлово-комунальні та телекомунікаційні послуги,  інтернет, мобільний зв’язок, телебачення, дистрибуцію, охорону, онлайн-ігри, не виходячи із дому.

 Як це працює?

  • 1. Зайдіть на сторінку сайту Банку «Платіжний портал»: https://www.pravex.com.ua/platizhnij-portal
  • 2. Введіть номер контракту/особового рахунку або номер мобільного телефону (в залежності від сервісу),
  • 3. Зазначте суму для сплати.
  • 4. Введіть дані платіжної картки та CVV код.
  • 5. Насолоджуйтеся заощадженим часом на важливі для Вас речі - перерахування коштів здійснюються миттєво!

Платіжний портал ПРАВЕКС-БАНКу –  це зручно, швидко та надійно!

Довідка:

Група  Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 31 січня 2017 року  її ринкова вартість складає 36,3 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма  напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та  управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 000 відділеннях по  всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не  менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній  Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах  розташовано близько 1 200 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки  Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,9 млн. Більше  того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює  29 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де  активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай  та Індію.

print Надрукувати сторінку