Миттєвий переказ грошей по всій Україні з “ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ” від ПАТКБ “ПРАВЕКС-БАНК”

09.09.2016

Через систему грошових переказів «ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ» можна здійснювати миттєвий безадресний переказ готівкових коштів через регіональну мережу відділень «ПРАВЕКС-БАНКу» та банків – партнерів.

Виплата грошових коштів одержувачеві здійснюється миттєво, тобто відразу після відправлення у будь-якому відділенні Банку по всій Україні. 
В даний час Банк здійснює активне підключення банків-партнерів до системи «ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ» для розширення мережі пунктів відправлення та виплати грошових переказів. До системи приєднався новий банк-партнер — відтепер можна здійснювати та отримувати перекази ще і у відділеннях ПАТ «ВЕКТОР БАНК» у Києві, Черкасах, Миколаєві та Вінниці.

Запрошуємо скористатися перевагами «ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ»:
1. Альтернатива перевезенню готівки шляхом відправлення переказу на своє ім'я, тобто відправником та одержувачем виступає одна й та сама особа.
2. Переказ є безадресним, тобто одержати його можна в будь-якому місті України, де є відділення Банку або банку-партнера.
3. Не вимагає наявності рахунку в банку для здійснення переказів у національній валюті.
4. Низькі тарифи.

Варто відзначити, що з 2015 року система зареєстрована Національним банком України як внутрішньодержавна.

Детальніше про систему «ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ» >>>

Довідкова служба Банку: (044) 201-16-61 (м. Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).
__
Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 31 серпня 2016 року її ринкова вартість складає 35,6 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12 %. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 8,1 млн.

Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 29 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

Долучайтеся до нас у FACEBOOK: https://www.facebook.com/PRAVEXBANK/

print Надрукувати сторінку