Мільйон гривень свободи для втілення мрій з Європейським персональним кредитом від ПРАВЕКС БАНКу

10.05.2019

Найнижча  фіксована ставка від 18,99% на 5 років на будь-які цілі, без застави, без  зайвих платежів та умов.

ПРАВЕКС БАНК, банк міжнародної фінансової Групи Інтеза Санпаоло, запровадив унікальний кредит - Європейський персональний кредит - кредит на суму до 1 млн грн клієнтам, з найнижчою фіксованою ставкою від 18,99% на будь-які цілі, без застави та без зайвих платежів та умов.

Європейський  персональний кредит – це нелихварський кредит готівкою для тих, хто вміє заробляти і витрачати гроші, хто не відкладає життя на завтра. Це кредит для тих, хто бажає інвестувати у покращення житла або відремонтувати квартиру чи будинок, оплатити навчання дітей за кордоном, купити вживане авто, навіть човен, або рефінансувати дорогі кредити членів родини в інших банках.

Як зауважив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу: «Наш кредит суттєво відрізняється від інших  пропозицій на ринку. Це свого роду game changer” на ринку.  Цифри говорять самі за себе: з моменту пілоту  кредиту з 20 березня  ми  вже отримали 128 заявок на суму 41,49 млн  грн, погодили 58 та видали 35 кредитів на суму 11,640 млн грн. І це тільки  початок! Для розуміння - наприклад, зі ставкою 18,99% річних при сумі кредиту 250 тис грн на 5 років клієнт платитиме всього 6 484 грн щомісячно. Завдяки цьому продукту ми  створюємо світ реальних можливостей наших клієнтів,  які обирають ПРАВЕКС БАНК основним банком для обслуговування себе і своєї  родини».

Для довідок:

ПРАВЕКС БАНК є частиною  банківської  групи Інтеза Санпаоло  (Intesa    Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і  є  лідером  в Італії  за  усіма  напрямками  банківської  діяльності  (роздрібний,  корпоративний сегменти  та управління   фінансами) та   обслуговує 11.9 млн. клієнтів у 4 400  відділеннях  по  всій  Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів  складає не  менше 12%. Група Інтеза  Санпаоло  також   присутня у  Центральній та Східній   Європі, в країнах   Близького Сходу та   Північної Африки. У цих  регіонах   розташовано  близько 1 100  відділень, а в  12   країнах, де працюють дочірні банки   Групи,  кількість  роздрібних та   корпоративних клієнтів сягає  7,5 млн.

print Надрукувати сторінку