Контактуйте з ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНКом» через публічний чат у Viber

19.04.2017

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» запрошує всіх бажаючих підключитися до публічного чату (public chat) у Viber для швидкого та простого зв’язку з Банком.

Відслідковуйте новини, курси валют та металів, останні оновлення тощо, спілкуйтеся з контакт-центром Банку вже зараз.

Як  підключитися до публічний чат у Viber (public chat) від ПРАВЕКС-БАНКу:

1. Зайдіть у програму Viber, відкривши вкладку «Public» (в залежності від операційної системи вкладка може називатися «Відкриті» або «Паблік чати»).

2. Знайдіть аккаунт «Правекс». Для цього достатньо ввести слово «Правекс», щоб побачити логотип та назву Банку.

3. Відслідковуйте оновлення, переглядайте стрічку, звертайтеся з питаннями в робочі години з 9-00 до 18-00.

Довідкова служба Банку: (044) 201-16-61 (м. Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).

Довідка: 

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на  31 березня 2017 року її ринкова вартість складає 42,6 млрд. євро. Група є  лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний,  корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн.  клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості  італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня  у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки.  У цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12 країнах, де працюють  дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,8  млн. Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними  клієнтами охоплює 28 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті  регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію,  Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку