Комфорт, безпека та впевненість у подорожі від ПАТКБ “ПРАВЕКС-БАНК”

25.07.2016

Плануючи туристичну або бізнес подорож за кордон, варто знати основні моменти, які зроблять цю подорож комфортною та безпечною з пакетом послуг «La Famiglia» від ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНКу» — банку італійської групи Інтеза Санпаоло:


1.  Умови конвертації при розрахунках карткою за кордоном, якщо валюта картрахунку не співпадає з валютою платежу – в ПРАВЕКС-БАНКу комісія за конвертацію валюти взагалі відсутня, а курс конвертації найбільш вигідний у порівнянні з іншими банками.

2. Умови зняття готівки з картки за кордоном. В банкоматах банків, що входять в групу Інтеза Санпаоло, зняття готівки без комісії.

3. Доступ до комфортного очікування в лаунж-зонах аеропортів. Власники пакету послуг “La Famiglia” можуть перебувати та користуватися послугами у більш ніж 550 залах аеропортів по всьому світу за програмою «LoungeKey».

4. Страхування осіб, що подорожують за кордон протягом року та при багаторазових подорожах від світового лідера у страхуванні для всіх членів родини – забезпечує покриття витрат при раптових розладах здоров’я під час перебування за кордоном, при затримці рейсу/багажу, крадіжці документів тощо.

5. Консьєрж-сервіс завжди надасть будь-яку інформацію та допомогу в організації дозвілля: виклик таксі, оренда авто, бронювання готелю, ресторану тощо телефоном або за допомогою Viber.

6. Страхування фінансових ризиків держателів платіжних карток – гарантує компенсацією втрачених грошових коштів з платіжної картки  в зв’язку з пограбуванням, шахрайськими операціями або у разі втрати картки.

7. Повернення коштів при здійсненні покупок за кордоном – це відшкодування податку на додану вартість за чеками TAX FREE компанії Global Blue.

8. І саме головне – перш ніж вирушити у подорож, варто потурбуватися про збереження цінних речей, що залишаються вдома (готівка, коштовності, цінні папери, документи тощо). Банк надає 50% знижку на річну оренду сейфу.

Пакет послуг «La Famiglia» нагороджено за найкращий пакет послуг для всієї сім’ї “La Famiglia” від компанії Visa.

Пропонуємо до Вашої уваги добірки щодо вибору банківських пакетів послуг:

- Як обрати картку для комфортної подорожі >>>
- Які банківські пакети найбільш вигідні для туриста >>>


Пакет послуг «La Famiglia» від ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК»— це зручне, сучасне та надійне рішення для клієнтів, які цінують час та життя!

Детальніше про пакет послуг «La Famiglia» >>>телефони довідкової служби банку: (044) 201-16-61 (м Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).


Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 30 грудня 2015 року її ринкова вартість складає 51,6 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 300 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 13 %. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 300 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 8,2 млн. 

Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 28 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку