Команда ПРАВЕКС БАНК приєдналася до 30го «Пробігу під каштанами»

29.05.2023

Команда ПРАВЕКС БАНК приєдналася до 30го «Пробігу під каштанами»

28 травня команда ПРАВЕКС БАНК взяла участь у традиційному щорічному благодійному проекту «Пробіг під каштанами», який цього року відбувся в 30-й раз.

Через воєнний стан в Україні учасники спортивного заходу не збиралися в одному місці та в один і той же час. Із міркувань безпеки вони долучалися до захода онлайн та виходили на пробіжку чи прогулянку в безпечних місцях.

«Пробіг під каштанами» щорічно збирає спортсменів і бігунів, а також усіх, хто хоче зробити добру справу та допомогти дітям з вадами серця. Долучитися може кожен: бігуни не тільки власним прикладом надихають інших вести здоровий спосіб життя, але й роблять свій внесок у збір коштів на закупівлю необхідного обладнання для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Загалом 107 співробітників ПРАВЕКС БАНК долучилися до проекту в різних куточках України, а також в Італії, Великій Британії, Польщі, Грузії та США.


«Пробіг під каштанами» став у Києві та Україні справжньою традицією, яка несе в собі доброту, чуйність, людяність, вміння радіти кожному дню та допомагати іншим. Більше того, це чудова можливість зробити світ кращим таким маленьким внеском, а також дати шанс на життя дітям із вродженою вадою серця. Участь Банку в таких ініціативах дуже важлива, адже вони сприяють досягненню Цілей сталого розвитку ООН і відповідають принципам ESG, якими керується Банк, реалізуючи власну стратегію розвитку», - зазначила Світлана Крамарова, член правління, фінансовий директор та ESG керівник ПРАВЕКС БАНК.


«Пробіг під каштанами» – наймасштабніша спортивно-благодійна акція в Україні. Проводиться щорічно з 1993 року. В останні роки кошти, зібрані під час заходу, спрямовуються на закупівлю життєво необхідного медичного обладнання для Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Цього року в акції взяли участь понад 7 тисяч учасників та понад 100 корпоративних команд з різних куточків України та світу.

print Надрукувати сторінку