Італійська Група Інтеза Санпаоло, до якої належить ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК», увійшла до 20-ки найбільш стійких компаній у світі за рейтингом, представленим на Світовому економічному форумі у Давосі

18.01.2017

Група Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo) – єдина італійська банківська Група, яка увійшла до топ-100 компаній за рейтингом канадського журналу «Корпоративні лицарі» (англ. Corporate Knights), що займається висвітленням стійкого розвитку капіталізму.

В цьому рейтингу Інтеза Санпаоло включена до двадцяти найбільш стійких компаній у світі. Група Інтеза Санпаоло – єдина італійська банківська група, яка увійшла до рейтингу завдяки підтвердженій здатності розробляти стратегії управління ризиками та можливостями у галузі захисту довкілля, соціальній сфері та сфері управління.

За престижною нагородою, про яку було оголошено 17 січня 2017 року на Світовому економічному форумі у Давосі, стоїть постійне прагнення Групи Інтеза Санпаоло до сталого розвитку, яке принесло їй ще більш широке визнання разом з включенням до провідних індексів сталого розвитку, таких як Світовий індекс сталого розвитку Доу-Джонса (у світі та Європі), CDP A-List та FTSE4Good (у світі та Європі).

Журнал проаналізував більше 4 900 компаній за 14-ма різними показниками. Особливий акцент було зроблено на корпоративній політиці в галузях захисту довкілля, персоналу, оплати праці, прихильності керівництва до сталого розвитку, інновацій, прозорості та системи поставок.

«Приналежність до 20 найбільш стійких компаній світу підтверджує доречне визнання нашого далекосяжного зобов’язання з охорони навколишнього середовища, інноваційності, прозорості та персоналу Групи», - пояснює Генеральний директор Інтеза Санпаоло Карло Мессіна. «Концепція сталого розвитку стосується кожного виду діяльності нашої Групи: соціальної і екологічної стійкості, а також довгострокової фінансової стійкості. Ми приймаємо цю престижну нагороду, яка спонукає нас продовжувати йти обраним нами шляхом і постійно покращувати нашу роботу у галузі сталого розвитку».


Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 30 грудня 2016 року її ринкова вартість складає 40,6 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,9 млн. Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 29 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку