Інтеза Санпаоло: «Кращий банк Італії» та «Кращий банк Хорватії»

27.07.2018

Група Intesa Sanpaolo отримала нагороду Euromoney 2018 за визнання високої майстерності завдяки своїй роботі на двох європейських ринках. Під час церемонії нагородження, проведеної нещодавно в Лондоні, Група Intesa Sanpaolo була названою «Кращим банком Італії» та «Кращим банком Хорватії».

Ця нагорода охоплює період з квітня 2017 року по березень 2018 року з широким спектром таких критеріїв, як операційний дохід, прибуток на акцію, депозити, кредити, частку ринку за кредитами та депозитами, і співвідношення витрат/прибутків.

Цей рейтинг кожного року готує Euromoney – провідне видання про фінансові ринки та міжнародний банківський сектор, яке винагороджує лідерів на основі кількісного та якісного аналізу послуг та ефективності їх надання, а також за дослідженням інституційних трейдерів у секторі.

Про  нагороду за досконалість 

Протягом майже 50 років Euromoney є провідним виданням міжнародних фінансів. Протягом останніх 12 місяців було опубліковано інтерв'ю з близько 100 керівниками банків, міністрами фінансів та керівниками центробанків у всьому світі. Нагорода за досконалість від Euromoney - це нагорода, яка має значення для банків та банкірів. Вона була створена у 1992 році і була першою у своєму роді у світовій банківській галузі. Цього року Euromoney отримав майже 1500 подань від банків у програмі нагороди, яка охоплює 20 світових нагород, більше 50 регіональних нагород та кращі банківські нагороди в близько 100 країнах.

Для довідки:

АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської групи Інтеза  Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 12  млн. клієнтів у 4 600 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в  більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло  також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та  Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень, а в 12  країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних  клієнтів сягає 7,7 млн.

print Надрукувати сторінку