Інтеза Санпаоло інвестує £40 млн у Thought Machine та обирає Vault для нової цифрової банківської платформи

17.02.2022

Інтеза Санпаоло, найбільший банк Італії за сукупним обсягом активів та одна з найбільш прибуткових та стабільних фінансових установ Європи, обрала «Thought Machine», компанію, що надає основні технологічні послуги банківському сектору та головний офіс якої знаходиться у Великобританії, для створення своєї нової цифрової банківської платформи. В результаті такого партнерства, Інтеза Санпаоло інвестувала 40 мільйонів фунтів стерлінгів у «Thought Machine», щоб стати частиною розвитку компанії.

Інтеза Санпаоло обрала Vault, основну банківську технологію від компанії «Thought Machine», для підтримки Isybank, своєї нової цифрової банківської платформи, анонсованої як частина бізнес-плану групи на 2022-2025 роки. Спочатку Isybank буде орієнтуватися на 4 мільйони клієнтів масового ринку Інтеза Санпаоло в Італії з широким спектром цифрових банківських послуг, водночас забезпечуючи структурне зниження витрат для Групи.

Інтеза Санпаоло також заявила про намір розширити основну банківську платформу від «Thought Machine» на ширшу інфраструктуру Групи, оскільки вона продовжує інвестувати значні кошти в цифрову трансформацію банку, замінюючи основні технології на основі мейнфрейма та переходячи на хмарну інфраструктуру.

 Технологію Vault було обрано завдяки її гнучкості при обслуговуванні клієнтів у різних валютах та з різних країн – з наміром банку поширити роль «Thought Machine» на інші сегменти клієнтів на масовому ринку як в Італії, так і на міжнародному рівні, а не зосереджуватись лише на роздрібному банківському обслуговуванні.


Карло Мессіна, генеральний директор Інтеза Санпаоло, сказав: «Наш новий бізнес-план спрямований на те, щоб прийняти виклик ФінТех. Ось чому ми вирішили створити новий повністю цифровий банк для обслуговування наших  роздрібних клієнтів молодшого віку, які не бажають особисто відвідувати відділення та не потребують такого персонального обслуговування, як наші клієнти сегменту Exclusive, Affluent та Private. Цей новий цифровий банк допоможе нашому роздрібному бізнесу перейти від етапу традиційного обслуговування до учасника ринку ФінТех, з можливістю розширення на міжнародному рівні. Ми обрали компанію «Thought Machine» нашим партнером через її міжнародне визнання як новатора у сфері ФінТех. Ми глибоко переконані, що «Thought Machine» є правильним партнером для цієї трансформації, тому ми також оголошуємо про наші інвестиції в компанію, які стануть частиною її подальшого зростання».

Пол Тейлор, засновник і генеральний директор компанії «Thought Machine», сказав: «На додаток до роботи, яку ми провели з провідними банками по всьому світу, ми з гордістю повідомляємо, що найбільший банк Італії та одна з провідних фінансових установ Європи запровадить технології від «Thought Machine» в свій новий цифровий банк. Оскільки Інтеза Санпаоло почала інвестувати в компанію, ми сформували відносини, завдяки яким наші технології глибше проникнуть в портфель банку, відіграючи ключову роль у наданні розширених цифрових послуг та функціональних можливостей для широкої клієнтської бази банку в Італії та поза її межами».


Інтеза Санпаоло має приблизно 13,5 мільйонів клієнтів в Італії, які обслуговуються через цифрові та традиційні канали, та 7,1 мільйонів клієнтів за кордоном, яких обслуговують дочірні банки Групи, що надають послуги комерційного банкінгу в 12 країнах Центральної та Східної Європи та Єгипті, а також через міжнародну мережу, що спеціалізується на підтримці корпоративних клієнтів в 25 країнах.

«Thought Machine» де-факто спеціалізується на великих банках, які здійснюють трансформацію основних систем. Жоден інший постачальник послуг для основних банківських систем не обслуговує таку кількість клієнтів у цьому секторі. До списку клієнтів «Thought Machine» належать «JPMorgan Chase», «Lloyds Banking Group» та «Standard Chartered», а також інші компанії по всьому світу. «Thought Machine» залучила фінансування на суму понад 340 мільйонів доларів США, активи компанії оцінюються в понад мільярд доларів США. Головний офіс «Thought Machine» розташовано в Лондоні, а регіональні офіси – в Нью-Йорку, Сінгапурі та Сіднеї.


Про «Thought Machine»

«Thought Machine» заклала фундамент сучасної банківської справи. Нашій хмарній технології основної банківської системи, Vault, довіряють провідні банки та фінансові установи по всьому світу, зокрема «JPMorgan Chase», «Intesa Sanpaolo», «Lloyds Banking Group», «Standard Chartered», «ING», «Atom bank», «Curve» тощо. Таку систему нового покоління було створено з нуля. Це повністю хмарна платформа, яка надає банкам повний контроль над створенням будь-якого продукту, необхідного для процвітання в світі, що швидко змінюється.

Наразі наша команда складається з понад 500 осіб, які працюють в наших офісах у Лондоні, Нью-Йорку, Сінгапурі, Сіднеї та Мельбурні. Ми залучили фінансування на суму понад 340 мільйонів доларів США, а наші активи оцінюються в понад 1 мільярд доларів.

Для більш детальної інформації:  thoughtmachine.net

print Надрукувати сторінку