Intesa Sanpaolo перша в Європі щодо відносин з інвесторами й аналітиками та аспектами ESG

08.09.2023

Відповідно до рейтингу за 2023 рік спеціалізованої дослідницької компанії Institutional Investor, Групу Intesa Sanpaolo визнано першою в Європі за відносинами з інституційними інвесторами та фінансовими аналітиками, а також за аспектами ESG.

У європейському банківському секторі Карло Мессіна визнаний найкращим генеральним директором. Це вшосте з того часу, як вісім років тому був запроваджений рейтинг, що враховує голоси як інституційних інвесторів, так і фінансових аналітиків.

Рада директорів Intesa Sanpaolo вдруге посіла перше місце серед європейських банків у новому рейтингу, запровадженому минулого року.

Стефано Дель Пунта - найкращий фінансовий директор сьомий рік поспіль; команда із відносин з інвесторами, яку очолюють Марко Дельфрате та Андреа Таманьїні, була визнана найкращою вшосте; Марко Дельфрате шостий рік займає перше місце в рейтингу професіоналів із відносин з інвесторами; також Intesa Sanpaolo четвертий рік посідає перше місце за аспектами ESG серед європейських банків.

Нагороди, присуджені Institutional Investor, що ґрунтуються на широкому опитуванні, проведеному серед понад 1600 інституційних інвесторів і фінансових аналітиків, підкреслюють високу оцінку міжнародною спільнотою італійської досконалості з міжнародним покликанням та значною увагою до сталого розвитку. Вони також визнають професіоналізм генерального директора та управлінської команди Групи, яких інвестори та фінансові аналітики вже давно вважають найкращими в Європі.

Institutional Investor – це незалежна дослідницька компанія, яка упродовж останніх 50 років має міцну репутацію серед інституційних інвесторів і фінансових аналітиків.

«Постійне визнання фінансової спільноти, завдяки чому ми знову зайняли перше місце в Європі, є джерелом великої гордості для всіх в Intesa Sanpaolo. Інвестори та аналітики цінують нашу здатність забезпечувати сильні та стійкі результати та реалізовувати інноваційні проєкти, які перетворюються на створення та розповсюдження значної вартості, а також нашу велику чутливість до питань ESG. Це все завдяки чіткому промисловому баченню, дуже сильній і згуртованій команді менеджменту та відданості наших 100 000 співробітників, яким я глибоко вдячний. Ми віримо, що прозорість і відповідальна фінансова комунікація є життєво важливою частиною постійного діалогу з усіма нашими зацікавленими сторонами», – сказав Карло Мессіна, генеральний директор Intesa Sanpaolo.

 

print Надрукувати сторінку