Fitch підвищив рейтинг стабільності ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК»

30.06.2017

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг в іноземній валюті ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНКу» та покращило рейтинг стабільності від «негативного» до «стабільного».

Покращений прогноз до рівня "стабільний" довгострокового рейтингу дефолту емітента в іноземній валюті «В-» для ПРАВЕКС-БАНКу є безпосереднім наслідком підвищення рівня стабільності Банку з «сс» до «b-», що свідчить про зростання якості активів, наявність комфортного запасу ліквідності та надійну підтримку Банку іноземним акціонером, яким є італійська банківська група Інтеза Санпаоло.

Про Fitch  Ratings

Fitch Ratings - одне з трьох провідних рейтингових агентств світу. Входить в групу компаній Fitch Group. Агентство оцінює кредитний рейтинг позичальників у більш ніж 150 країн світу, за стандартизованою шкалою, здійснює дослідження і аналіз комерційних та державних організацій.

Детальніше про рейтинг, присвоєний Банку міжнародним рейтинговим агентством FitchRatings: https://www.pravex.com.ua/o-banke/pro-nas/rejtingi-ta-zvitnist

Довідкова  служба Банку: (044) 201-16-61 (м. Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні  зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Довідка:

Банківська  Група Intesa Sanpaolo (Інтеза Санпаоло) була утворена в результаті злиття Banca  Intesa і Sanpaolo IMI. Злиття об'єднало два великих італійських банки із  загальними цінностями, з метою сталого зростання, поліпшення сервісу для  роздрібних клієнтів та внесення суттєвого внеску в економічне зростання країни. Група  Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 31 травня 2017 року  її ринкова вартість складає 42,7 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний,  корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн.  клієнтів у 3 900 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості  італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня  у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки.  У цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень, а в 12 країнах, де працюють  дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,7  млн.

print Надрукувати сторінку