Fitch підвищив рейтинг ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК»

23.11.2016

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг в іноземній валюті ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНКу» з ССС до В-.

Загалом, Fitch підвищив довгострокові рейтинги 7-х українських банків внаслідок підвищення Fitch довгострокового рейтингу України з ССС до B- зі стабільним прогнозом. За шкалою Fitch рейтинги групи В означають наявність певних кредитних ризиків при обмеженому запасі міцності.

Про Fitch Ratings

Fitch Ratings - одне з трьох провідних рейтингових агентств світу. Входить в групу компаній Fitch Group. Агентство оцінює кредитний рейтинг позичальників у більш ніж 150 країн світу, за стандартизованою шкалою, здійснює дослідження і аналіз комерційних та державних організацій.

Детальніше про рейтинг, присвоєний Банку міжнародним рейтинговим агентством FitchRatings: https://www.pravex.com.ua/o-banke/pro-nas/rejtingi-ta-zvitnist

Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 31 жовтня 2016 року її ринкова вартість складає 35,3 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12 %. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 8,1 млн.

Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 29 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку