Fitch підтвердив довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті на рівні "B-" та довгостроковий в нацвалюті зі стабільним прогнозом

27.05.2019

23 травня 2019 року провідне міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings ltd підтвердило рейтинги АТ «ПРАВЕКС БАНК», зокрема довгостроковий рейтинг дефолту в іноземній валюті на рівні "B-" зі стабільним прогнозом.

Підтвердження рівня "стабільний" довгострокового рейтингу дефолту емітента в іноземній валюті для ПРАВЕКС БАНКу є свідченням сталого розвитку та стабільного функціонування Банку, якості активів, наявності ліквідності та надійності підтримки Банку іноземним акціонером, яким є італійська банківська група ІнтезаСанпаоло.

Крім того, було підтверджено довгостроковий рейтинг дефолту в національній валюті B” та національний довгостроковий рейтинг на рівні AA+ (ukr)” та переглянуто прогноз  по даним рейтингам на стабільний з негативного.

Про Fitch  Ratings

FitchRatings - одне з трьох провідних рейтингових агентств світу. Входить в групукомпаній Fitch Group. Агентство оцінює кредитний рейтинг позичальників у більш ніж 150 країн світу, за стандартизованою шкалою, здійснює дослідження і аналіз комерційних та державних організацій.

Детальніше про рейтинг, присвоєний Банку міжнародним рейтинговим агентством FitchRatings: https://www.pravex.com.ua/o-banke/pro-nas/rejtingi-ta-zvitnist

Довідкова служба Банку: (044) 201-16-61 (м. Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Для довідок:

ПРАВЕКС БАНК є частиною  банківської  групи Інтеза Санпаоло  (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і  є  лідером  в Італії  за  усіма  напрямками  банківської  діяльності  (роздрібний,  корпоративний сегменти  та управління   фінансами) та   обслуговує 11.8 млн. клієнтів у 4 100  відділеннях  по  всій  Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів  складає не  менше 12%. Група Інтеза  Санпаоло  також   присутня у  Центральній та Східній   Європі, в країнах   Близького Сходу та   Північної Африки. У цих  регіонах   розташовано  близько 1 100  відділень, а в  12   країнах, де працюють дочірні банки   Групи,  кількість  роздрібних та  корпоративних клієнтів сягає 7,3 млн.

print Надрукувати сторінку