Фінансові результати Інтеза Санпаоло за 2019 рік свідчать про міцність міжнародної фінансової групи, частиною якої є ПРАВЕКС БАНК

06.02.2020

Результати Групи за 2019 рік свідчать про те, що вона цілеспрямовано та впевнено рухається до досягнення цілей. Результати також підкреслюють постійну підтримку, що надається Групою для економіки країн, в яких вона працює, і зокрема, в Італії, де вона прагне стати еталонною моделлю з точки зору стійкості і соціально-культурної відповідальності.

Результати відображають стабільну прибутковість Групи, яка досягнута завдяки міцній капіталізації, сильній ліквідній позиції, надійній та добре диверсифікованій бізнес-моделі; також результати посилені завдяки реалізації стратегічних дій, проведених у 2019 році:

  • управління генеруванням доходів у складних макроекономічних умовах, завдяки постійному зосередженню на управлінні та захисті капіталу, що керується клієнтоорієнтованим підходом, та посиленню фінансової діяльності;
  • стратегічна гнучкість в управлінні операційними витратами;
  • ефективне проактивне управління кредитами із зосередженням уваги на кредитах, які знаходяться на ранніх стадіях прострочки.

За заявою Голови Правління Інтеза Cанпаоло Карло Мессіни: Ми дуже задоволені результатами, досягнутими у 2019 році. Не дивлячись на більш складні умови роботи, ніж очікувалося, Група Intesa Sanpaolo вкотре підтвердила свою здатність досягати всіх своїх цілей, приносячи користь усім своїм зацікавленим сторонам (stakeholders), та виступає двигуном сталого та всебічного зростання”.

Операційний дохід (operating income)  за підсумками 2019 року склав 18 083 млн євро, що більше на 1,5% у порівнянні з аналогічним показником 2018 року.
Операційні витрати (operating costs)  за підсумками 2019 року склали 9 290 млн євро, та зменшилися на 2,1% у порівнянні з аналогічним показником 2018 року.
Операційна  маржа (operating margin) за підсумками 2019 року зросла на 5,6% у порівнянні з аналогічним показником 2018 року та склала 8 793 млн євро.
Прибуток до оподаткування (gross income) у 2019 році склав 6 593 млн євро у порівнянні з 6 322 млн євро у 2018 році.
Чистий прибуток (net income) за підсумками 2019 року склав 4 182 млн євро у порівнянні з 4 050 млн євро в 2018 році.
Коефіцієнт достатності капіталу станом на 4-й квартал 2019 року склав:
14,1% на повній основі (fully loaded);
13,9% на перехідній основі (phased in).


Для довідки:

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи  Інтеза Санпаоло  (Intesa Sanpaolo), провідної банківської  групи в Єврозоні, яка є лідером  в Італії в усіх сферах бізнесу  (роздрібний, корпоративний та управління  активами) та присутня у всьому світі. 

ПРАВЕКС БАНК  працює на  ринку з 1992 року і  обслуговує українських клієнтів протягом 26 років. Банк надає весь спектр  банківських послуг роздрібним,  корпоративним та інституційним клієнтам. 

ПРАВЕКС БАНК увійшов до складу Інтези Санпаоло у 2008  році.

Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 900  філій в Італії з часткою ринку не  нижче  12% у більшості італійських  регіонів. Група має стратегічну  міжнародну присутність, що нараховує  близько 1 100 відділень та 7,2  мільйонів  клієнтів, включаючи дочірні  компанії, які працюють в  комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної  Східної Європи та  Близького Сходу та Північної Африки, та  міжнародну  мережу  спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25  країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку