Фінансові результати Групи Інтеза Санпаоло за 1 квартал 2023 року

09.05.2023

Результати за 1 квартал 2023 ріку підтверджують здатність Групи Інтеза Санпаоло генерувати стабільну прибутковість навіть за складних обставин завдяки своїй диверсифікованій та стійкій бізнес-моделі з чистим доходом в розмірі майже 2 мільярди євро по чистому відсотковому доходу.

«Щиро дякуємо нашим працівникам, адже їхня професійна якість була і залишається ключовим чинником у досягненні надійних і стійких результатів в інтересах усіх зацікавлених сторін», - зазначив Карло Мессіна, генеральний виконавчий директор Інтеза Санпаоло, у своєму зверненні щодо фінансових результатів.

Деякі результати Групи Інтеза Санпаоло за перший квартал:

  • Відмінні показники, зазначені у звіті про доходи та баланс за квартал, які трансформувалися у створення значної цінності для всіх зацікавлених сторін, що також базується на дотриманні групою принципів ESG.
  • Реалізація бізнес-плану на 2022-2025 роки йде швидкими темпами, основні галузеві ініціативи успішно розвиваються. Формула бізнес-плану є підтвердженою, з наявним та значним збільшенням цільового чистого доходу в розмірі 6,5 мільярдів євро у 2025 році внаслідок підвищення відсоткової ставки.  
  • Валовий дохід збільшився на 58%, а операційна маржа збільшилася на 22% в 1-му кварталі, операційний дохід збільшився на 11,9%, а операційні витрати зросли (на 0,5%).  

Детальніше про фінансові результати Інтеза Санпаоло станом за 1 квартал 2023 року за посиланням.

Повне звернення Карло Мессіни, генерального виконавчого директора Групи Інтеза Санпаоло, щодо фінансових результатів за посиланням

print Надрукувати сторінку