Експертна думка: Курс валют. Прогноз на 22-28 квітня

22.04.2019


Курс валют: прогноз на 22-28 квітня від експерта ПРАВЕКС БАНКу Артема Красовського, директора департаменту казначейства і фондових ринків.

Події минулого тижня на валютному ринку, в основному, повторили сценарій попереднього тижня.

Основними факторами, які вплинули на коливання курсу гривні до іноземної валюти, стали події, що розгортаються навколо другого туру президентських виборів і поведінки нерезидентів на ринку ОВДП.

Очікувані в кінці тижня спекулятивні настрої були підігріті несподіваними новинами про судові рішення по ПриватБанку, що також призвело до додаткового тиску на курс з боку готівкового ринку. Але стабільність національної валюти була непохитною і, як результат, долар / гривня більшу частину тижня торгувалася навколо відміток 26,70-26,75 і тільки в четвер-п'ятницю трохи поступилася, закривши тиждень на рівні 26,85, що всього на 10 копійок вище курсу відкриття.

Як і тижнем раніше, своєю стабільністю гривня зобов'язана іноземним інвесторам, чий інтерес до ОВДП на минулому тижні був вище, ніж будь-коли і що, навіть незважаючи на політичні пертурбації і тривожний новинний фон по ПриватБанку, дозволило НБУ викупити з ринку 45 млн доларів на поповнення резервів.

На поточний тиждень дивимося оптимістично. Політичні фактори нарешті поступляться місцем економічним і, при очікуваному збереженні попиту на ОВДП з боку нерезидентів, курс національної валюти має потенціал для подальшого зміцнення. Очікуваний коридор торгів протягом тижня: 26,40-26,90 гривень за долар США.

Переглянути детальніше: https://news.maanimo.com/experts/currency-review-15-29-04-22687

print Надрукувати сторінку