Дозвольте собі елітний сервіс та унікальні привілеї з безконтактною чіпованою карткою MasterCard World Elite

26.07.2017


World Elite в пакеті послуг FAMIGLIA – це картка найвищого класу в лінійці платіжних карток MasterCard, з яка надасть Вам:

1. Відчуття всі переваг елітного сервісу та унікальних привілей в будь-який час у будь-якому куточку світу.

2. Відвідання безкоштовні бізнес-зали МаsterCard в таких аеропортах світу як Київ, Будапешт, Бухарест, Відень, Прага, Москва, Тбілісі, Батумі, Кишинів.

3. Безкоштовну послугу Fast  line в аеропорту Бориспіль до 31 серпня 2017 року:

  • зустріч пасажирів при прильоті (біля борту літака) або вильоті (в терміналі аеропорту);
  • персональне супроводження пасажира співробітником служби «Fast line»;
  • організацію прискореного проходження пасажирами паспортного, митного контролю, контролю на авіаційну безпеку;
  • реєстрацію авіаквитків та багажу;
  • допомогу пасажирам з підношенням, вивантаженням й завантаженням багажу та/або ручної поклажі;
  • пакування багажу на території аеропорту;
  • доставку пасажира (в т.ч неповнолітніх дітей без супроводу дорослих) до/від борту літака комфортабельним транспортом.


MasterCard  World Elite - це виняткове обслуговування, найвищий рівень турботи, безпеки та конфіденційності, особливі фінансові та нефінансові послуги.

Вартість пакету послуг FAMIGLIA з карткою World Elite від 4 900 грн. (в залежності від обраних опцій станом на 01.07.2017).

Детальніше про  пакет послуг FAMIGLIA: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/pakety-uslug/paket-poslug-famiglia

Довідкова служба Банку: (044) 201-16-61 (м. Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 30 червня 2017 року її ринкова вартість складає 46,4 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 3 900 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,7 млн. Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 27 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку