До міжнародної платіжної системи грошових переказів «TELEGRAF» долучився новий партнер - «ЕКСПРЕС-БАНК»

06.03.2017

До міжнародної платіжної системи грошових переказів «TELEGRAF» ПАТКБ “ПРАВЕКС-БАНК” підключився новий банк-партнер - АБ «ЕКСПРЕСС-БАНК» з 87 пунктами відправки та отримання переказів по всій Україні:

Київ, Фастів, Коростень, Житомир, Миронівка, Львів, Стрий, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Коломия, Мукачеве, Ковель, Чернівці, Сарни, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Синельникове, Нікополь, Мелітополь, Бердянськ, Пологи, П'ятихатки, Верхівцеве Маріуполь, Волноваха, Конотоп, Суми, Ромни, Ніжин, Чернігів, Ворожба, Сновськ (Щорс), Дружба, Бахмач, Тростянець, Конотопський р-н смт. Дубов'язівка, Одеса, Знам'янка, Херсон, Сміла, Миколаїв, Христинівка, Кропивницький (Кіровоград), Помічна, Таврійськ, Рені, Долинська, Вознесенськ, Подільськ (Котовськ), Олександрія, Харків, смт.Куп'янськ-Вузловий, Полтава, Кременчук, Лозова, Гребінка, Люботин, Жмеринка, Козятин, Хмельницький, Шепетівка, Вінниця, Попасна, Костянтинівка, Слов'янськ, Бахмут , Краматорськ, Лиман, Покровськ.

Відтепер система «TELEGRAF» налічує  173 пункти відправки та отримання переказів через регіональну мережу відділень «ПРАВЕКС-БАНКу» та через мережу відділень банків-партнерів.

Всі виплати одержувачеві здійснюється миттєво - відразу після відправлення.

Про систему «TELEGRAF»: 

24/01/2017 система грошових переказів «ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ» отримала статус міжнародної платіжної системи та змінила свою назву на «TELEGRAF» (відповідно до змін у Реєстрі платіжних систем, що опубліковані на сайті Національного банку України). Відтепер здійснювати миттєві перекази можливо у будь-якому пункті учасника-партнера системи в банках, в фінансових установах по Україні та за її межами, а також через термінали самообслуговування по Україні, підключених до системи переказів. Відкриваючи широкі можливості для наших клієнтів і партнерів, ми виходимо на міжнародний ринок фінансових послуг і готові співпрацювати не лише з банками, а й з небанківськими фінансовими організаціями.

Переваги системи «TELEGRAF»

1. Альтернатива перевезенню готівки шляхом відправлення переказу на своє ім'я, тобто відправником та одержувачем виступає одна й та сама особа.

2. Переказ є безадресним, тобто одержати його можна в будь-якому місті України, де є відділення Банку або банку-партнера.

3. Низькі та привабливі тарифи.

Система переказів «ПРАВЕКС–ТЕЛЕГРАФ» від ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНКу» успішно функціонує з 2002 року. У 2015 році отримала статус внутрішньодержавної. На даний час до системи вже приєдналися 4 банки–учасники, а кількість пунктів, в яких можна здійснити чи отримати переказ, зросла до 217. За обсягами здійснених переказів у ІІІ кварталі 2016 року доля ринку платіжної системи «ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ» становить 3% (серед платіжних систем, створених резидентами).

Як стати учасником-партнером системи  «TELEGRAF»?

Напишіть нам bank@pravex.ua або

Завітайте до нас за адресою: Київ, Кловський узвіз 9/2 або Зателефонуйте за номером: 044 521 0438.

Ми - відкриті,  гнучкі та готові до співпраці з банками України, банками-нерезидентами та  небанківськими фінансовими установами.

Детальніше про систему «TELEGRAF»: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/perekazi/mittyevi-groshovi-perekazi-po-ukrayini

Довідкова служба Банку: (044) 201-16-61 (м. Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).

Довідка: 

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у  Єврозоні. Станом на 28 лютого 2017 року її ринкова вартість складає 36,8  млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1  млн. клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в  більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло  також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та  Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12  країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних  клієнтів сягає 7,8 млн. 

Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними  клієнтами охоплює 29 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті  регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію,  Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку