Даруємо знижку 5% від стандартної ставки на Європейський персональний кредит!

08.12.2020

Отримати знижку зможуть усі клієнти банку, які звернуться до відділення банку та отримають кредит до 29 січня 2021 року. Пільгова процентна ставка встановлюється до кінця строку дії договору. Ефективна ставка буде дорівнювати 20,1% при кредитуванні на 20 місяців (та 16,8% при кредитуванні на 60 місяців).

Європейський персональний кредит – це кредит готівкою, з можливістю отримати кошти до 1 млн.грн. без необхідності оформляти заставу, на найпривабливіших на ринку умовах для тих, хто вміє заробляти і витрачати гроші, хто не відкладає життя на завтра. Це кредит для тих, хто бажає інвестувати у покращення житла або відремонтувати квартиру чи будинок, оплатити навчання дітей за кордоном, купити вживане авто, або рефінансувати дорогі кредити членів родини в інших банках.

«Наш кредит суттєво відрізняється від інших пропозицій на ринку. За період його запуску ми бачимо наскільки він став популярним. Тому, напередодні зимових свят ми вирішили зробити подарунок нашим клієнтам та зробити знижку 5% від стандартної ставки», - зауважив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу.

Детальніше про Європейський персональний кредит за посиланнямhttps://www.pravex.com.ua/landing-credit

print Надрукувати сторінку