Бізнес-план Intesa Sanpaolo 2022-2025: створення банку майбутнього

07.02.2022

Новий бізнес-план на 2022-2025 роки рухає Групу Intesa Sanpaolo у майбутнє і створює банк наступного десятиліття. Група прагне стати європейським лідером у сфері управління приватним капіталом, захисту та консультуванню, вирізняючись відсутністю непрацюючих кредитів, потужним розвитком цифрових технологій і фокусом на комісійний бізнес.

Водночас, Група планує продовжувати досягати успіхів у ESG та пропонувати найкращий професійний досвід для своїх співробітників. Пріоритетом Intesa Sanpaolo на найближчі роки залишатиметься створення значної та сталої вартості для всіх зацікавлених сторін.

Чотири ключові принципи бізнес-плану Intesa Sanpaolo на 2022-2025 роки:

  1. Масштабне завчасне зниження ризиків: Група буде дотримуватись структурної стратегії зниження ризиків (вже запущену в попередньому бізнес-плані зі значними результатами), прагнучи стати банком з нульовим обсягом непрацюючих кредитів, одним з найкращих в Європі з точки зору рівня непрацюючих кредитів та їх коефіцієнтів.
  2. Зниження структурних витрат завдяки технологіям: посилення багатоканальних пропозицій Банку та набуття статусу лідера в Європі з точки зору операційної ефективності. Для цього Група створить новий цифровий банк (під назвою isybank) і продовжить робити значні інвестиції в технології, в тому числі в проєкти із залученням провідних фінтех-компаній та гравців у галузі штучного інтелекту.
  3. Зростання комісійного бізнесу за рахунок управління приватними капіталами, захисту та консультуванню: в новому Плані консультування буде ключовою сферою створення цінності на додаток до потужних можливостей управління та захисту приватних капіталів. Intesa Sanpaolo продовжить використовувати власні спеціалізовані організації в управлінні активами, страхуванні життя та захисту капіталів. Банк стане еталонним партнером для всіх клієнтів малого та середнього бізнесу та корпоративних клієнтів, допомагаючи їм скористатися у повному обсязі можливостями Плану відновлення.
  4. Значні зобов’язання в сфері ESG разом із досягненнями світового рівня в питаннях соціального впливу та із сильним фокусом на кліматі: зміцнюючи поточне лідерство Групи в усіх основних рейтингах ESG, Intesa Sanpaolo продовжуватиме підтримувати спільноту, приділяючи особливу увагу тим категоріям, які її потребують найбільше, водночас підкріплюючи зобов'язання Банку щодо нульового викиду вуглекислого газу.

Люди є вирішальним фактором успіху Intesa Sanpaolo: Група продовжуватиме інвестувати в свої таланти, заохочуючи різноманітність та інклюзивність, а також створюючи унікальну екосистему навичок для підтримки розвитку Банку. Новий план ставить за мету рівну присутність чоловіків і жінок на нових призначеннях у вищому керівництві.

print Надрукувати сторінку