Більше 1 500 клієнтів оцінили переваги нового пакету послуг CAPPUCCINO

07.05.2019


ПРАВЕКС БАНК нещодавно стартував продаж нового пакету послуг CAPPUCCINO.

Більше 1 500 клієнтів вже оцінили гнучкі умови обслуговування та італійську атмосферу відділень Банку, коли оформлення банківських послуг найвищого рівня починається за філіжанкою смачної кави.

 Пакет послуг CAPPUCCINO – це вигідно, комфортно та по-італійськи: підвищена ставка 7 % забезпечує отримання додаткового доходу з можливістю зняття коштів в будь який час без втрати відсотків; можливість знімати кошти до 40 000 грн. на місяць без комісії у будь-якому банкоматі по України; економія до 50 % на платежі готівкою через касу; купівля валюту онлайн, обслуговуватися без черг та без зайвих очікувань; фінансові консультації від працівника банку по зручному каналу зв’язку.

Клієнти мають можливість самостійно обирати один із найбільш зручних варіантів оплати вартості пакету, наприклад, скористатися послугами безкоштовно за умови розміщення від 5 000 грн на рахунках або обрати один з інших зручних варіантів оплати.

Як прокоментував перший заступник Голови Правління Банку Семен Бабаєв: «Клієнтам  потрібні прості рішення для потреб всієї родини. CAPPUCCINO – це гнучкий з  точки зору ціноутворення продукт з  максимальним наповненням».

Детальніше про пакет послуг CAPPUCCINO: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/cappuccino/paket-poslug-cappuccino

Для довідок:

АТ  «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської  групи Інтеза Санпаоло  (Intesa   Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є  лідером  в Італії  за  усіма  напрямками  банківської  діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти  та управління   фінансами) та  обслуговує 11.9 млн. клієнтів у 4 400  відділеннях по  всій  Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських  регіонів складає не  менше 12%. Група Інтеза  Санпаоло  також  присутня у  Центральній та Східній   Європі, в країнах  Близького Сходу та   Північної Африки. У цих  регіонах  розташовано  близько 1 100  відділень, а в  12  країнах, де працюють дочірні банки   Групи,  кількість роздрібних та   корпоративних клієнтів сягає  7,5 млн.

print Надрукувати сторінку