Більше 1 500 клієнтів оцінили переваги нового пакету послуг CAPPUCCINO

07.05.2019


ПРАВЕКС БАНК нещодавно стартував продаж нового пакету послуг CAPPUCCINO.

Більше 1 500 клієнтів вже оцінили гнучкі умови обслуговування та італійську атмосферу відділень Банку, коли оформлення банківських послуг найвищого рівня починається за філіжанкою смачної кави.

 Пакет послуг CAPPUCCINO– це вигідно, комфортно та по-італійськи: підвищена ставка 7 % забезпечує отримання додаткового доходу з можливістю зняття коштів в будь який час без втрати відсотків; можливість знімати кошти до 40 000 грн. на місяць без комісії у будь-якому банкоматі по України; економія до 50 % на платежі готівкою через касу; купівля валюту онлайн, обслуговуватися без черг та без зайвих очікувань; фінансові консультації від працівника банку по зручному каналу зв’язку.

Клієнти мають можливість самостійно обирати один із найбільш зручних варіантів оплати вартості пакету, наприклад, скористатися послугами безкоштовно за умови розміщення від 5 000 грн на рахунках або обрати один з інших зручних варіантів оплати.

Як прокоментував перший заступник Голови Правління Банку Семен Бабаєв: «Клієнтам  потрібні прості рішення для потреб всієї родини. CAPPUCCINO – це гнучкий з  точки зору ціноутворення продукт з  максимальним наповненням».

Детальніше про пакет послуг CAPPUCCINO: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/cappuccino/paket-poslug-cappuccino

Для довідок:

АТ  «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської  групи Інтеза Санпаоло  (Intesa   Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є  лідером  в Італії  за  усіма  напрямками  банківської  діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти  та управління   фінансами) та  обслуговує 11.9 млн. клієнтів у 4 400  відділеннях по  всій  Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських  регіонів складає не  менше 12%. Група Інтеза  Санпаоло  також  присутня у  Центральній та Східній   Європі, в країнах  Близького Сходу та   Північної Африки. У цих  регіонах  розташовано  близько 1 100  відділень, а в  12  країнах, де працюють дочірні банки   Групи,  кількість роздрібних та   корпоративних клієнтів сягає  7,5 млн.

print Надрукувати сторінку