Безпека клієнтів понад усе: технологія 3D Secure для безпечних розрахунків картками в Інтернеті

31.08.2017

ПРАВЕКС БАНК піклується безпекою своїх клієнтів та забезпечив максимальний захист при розрахунках в Інтернеті картками Банку.

ПРАВЕКС БАНК підключив платіжні картки клієнтів до сервісу 3D Secure

3D Secure – це сучасна технологія додаткового рівень безпеки при здійсненні розрахунків у мережі Інтернет з використанням платіжних карток.

Переваги 3D Secure

  • Гарантована  безпека – платежі підтверджуються одноразовим паролем, який доступний тільки держателю картки та діє протягом короткого проміжку часу тільки для однієї операції;
  • Зручність – не потрібно пам'ятати пароль. Одноразовий пароль направляється кожен раз, при здійсненні операції.
  • Простота – окремо підключати 3D Secure не потрібно, технологія стає доступною автоматично за умови активації картки через чи підключення послуги SMS-банкінг до картки.

Як це працює?

В процесі оплати Банк здійснює ідентифікацію картки та особу її держателя, додаючи до стандартного переліку необхідної інформації запит на підтвердження володіння карткою.

Перевірка клієнта відбувається шляхом надсилання SMS-повідомлення з унікальним одноразовим кодом на мобільний номер телефону, який закріплений за платіжною карткою.

Умови підключення

Послуга надається автоматично та безкоштовно всім клієнтам Банку, які підключені до SMS-банкінгу. Для підключення до SMS-банкінгу необхідно відвідати будь-яке відділення Банку. У випадку зміни номеру телефону, клієнт підключений до сервісу 3D Secure, має звернутися на будь-яке відділення Банку та повідомити нові контактні дані.

Як сплатити за товари або послуги карткою із захистом 3D Secure на сайті,  що підтримує технологію 3D Secure?

1. Клієнт обирає товар або послугу на сайті інтернет-магазину;

2. При здійсненні покупок в мережі Інтернет на сайтах магазинів повинні бути розміщенні логотипи MasterCard® SecureCode™ та Verified by Visa:

3. Клієнт вводить реквізити платіжної картки на сайті (аналогічно стандартному процесу покупки);

4. Після підтвердження введених даних платіжної картки на сайті інтернет-магазину користувач буде «перенаправлений» на спеціальну безпечну сторінку Банку, а клієнту на його мобільний телефон прийде одноразовий пароль підтвердження. SMS-повідомлення формується окремо для кожної операції покупки!

5. Оплата відбувається тільки після успішного введення паролю.

Якщо картка підключена до 3D Secure, але веб сайт  інтернет-магазину не підтримує 3D Secure, то операція здійснюється без введення  одноразового пароля.

Детальніше про пакет послуг FAMIGLIA та Приватні картки Банку

Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з  найбільших у Єврозоні. Станом на 31 липня 2017 року її ринкова вартість складає  48.7 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської  діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та  обслуговує 12.3 млн. клієнтів у 4 600 відділеннях по всій Італії; ринкова  частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група  Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах  Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 100  відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних  та корпоративних клієнтів сягає 7,7 млн. Більше того, міжнародна мережа  фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 27 країн, зокрема,  Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють  італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку