Активно відпочивайте за кордоном з Travel Platinum Pravex від пакету послуг FAMIGLIA

25.04.2017

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» запропонував власникам пакету послуг FAMIGLIA нову програму добровільного медичного страхування для виїжджаючих за кордон.

Програма страхування Travel Platinum Pravex – це нова додаткова перевага, що компенсує клієнтові Банку та членам родини медичні витрати у результаті розладу здоров’я або нещасного випадку незалежно від мети поїздки - туризму, навчання, екскурсії, бізнесу, пляжного або активного відпочинку.

Більше того, у разі виникнення травми внаслідок не професійного заняття найпопулярнішими видами спорту:

  • їзда на мотоциклах, мопедах та велосипедах,
  • похід у гори та на пересіченій місцевості,
  • пірнання з аквалангом,
  • польоти на дельтаплані та інших безмоторних літальних апаратах,
  • катання на сноуборді, лижах, ковзанах,
  • викрадення орендованого спорядження тощо.

Програмою передбачена значна страхова сума розміром 50 тис. євро, відшкодування витрат при втраті документів та багажу з лімітом 300 євро, медичне транспортування хворого, а також багаторазові поїздки (MultiTravel) по всьому світу, причому кількість поїздок необмежена!

Детальніше на сайті: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/pakety-uslug/paket-poslug-la-famiglia

Довідкова служба Банку: (044) 201-16-61 (м. Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).

Довідка: 

Група  Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на  31 березня 2017  року її ринкова вартість складає 42,6 млрд. євро. Група є  лідером в  Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний,  корпоративний  сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн.  клієнтів у 4  000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості  італійських  регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня  у  Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки.  У  цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12 країнах, де працюють  дочірні  банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,8  млн.  Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними  клієнтами  охоплює 28 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті  регіони,  де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію,  Росію,  Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку