№1 Кредитна картка PRAVEX в рейтингу кредитних карток

17.09.2018

Кредитна картка PRAVEX від ПРАВЕКС БАНКу посіла 1-ше місце у топ-8 рейтингу кредитних карток серед більш ніж 40-ка кредитних пропозицій банків із мінімальною реальною ставкою 39,16 % річних (станом на 30/08/2018 за даними prostobank).

На сьогодні в України тільки 8 банків України надають кредитні картки, середня реальна ставка яких становить 44,84% річних.

Кредитна картка PRAVEX – це банківська платіжна картка для здійснення повсякденних розрахунків виключно за рахунок коштів, наданих банком клієнту в межах ліміту, Вона цікава тим, комі потрібні додаткові гроші та гнучкі можливості.

Головні переваг кредитки PRAVEX є: 

  • використання кредиту без звітування перед банком про цільове використання та постійне відновлення кредитної лінії, встановленого банком для клієнта максимального розміру кредиту, після погашення,
  • безкоштовний випуск та обслуговування кратки,
  • оформлення 2-х карток як MasterCard Platinum PayPass, так і Visa Platinum Contactless,
  • кредитний ліміт до 300 000 грн.,
  • пільговий період 60 дній, коли клієнт не сплачує жодних процентів за користування кредиткою,
  • номінальна процентна ставка 36%,
  • валюта картрахунку в гривні,
  • строк дії картки 3 роки,
  • MasterCard/Visa Platinum Contactless входять до класу найелітніших карток, яка підкреслюють статус і вишуканий смак та надають доступ до кращих в Україні та за кордоном: з Visa Platinum: півціни на UBER, безкоштовний Lounge Key та безкоштовне пакування багажу в аеропорту «Бориспіль».
  • кожному власнику картки MasterCard/Visa Platinum Contactless:

   - безкоштовне поповнення рахунку готівкою та безготівковим шляхом,

   - переказ коштів з картки на картку, що емітовані ПРАВЕКС БАНКом - без комісії,

   - безкоштовний SMS та Інтернет-банкінг ,

   - безпека Ваших коштів за рахунок персонального моніторингу трансакцій,

   - подвоєння річної гарантії виробника на товари за програмою «Подовжена гарантія».

   - знижки та спеціальні пропозиції при купівлі товарів та послуг за програмою «Світ привілеїв»,

   - глобальна служба підтримки клієнтів MasterCard,

   - міжнародна служба клієнтської підтримки Visa в екстренних ситуаціях.

Для інформації:

Реальна процента ставка – це номінальна ставка, з  врахуванням одноразової та щомісячної комісії при їх наявності. Дебетові платіжні карти відрізняються від кредитних  карток тим, що використовуються для розпорядження власними коштами, що  знаходяться на рахунку в банку.

Для довідок:

АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської   групи  Інтеза  Санпаоло (Intesa  Sanpaolo), що входить до  числа  провідних банківських груп  Єврозони і є лідером в Італії за  усіма  напрямками  банківської діяльності  (роздрібний,  корпоративний  сегменти та управління фінансами)  та обслуговує 11,9  млн. клієнтів у  4 500 відділеннях по всій Італії; ринкова  частка  Групи  в  більшості італійських регіонів складає не менше 12%.  Група   Інтеза Санпаоло  також присутня у Центральній та Східній  Європі, в  країнах Близького Сходу та  Північної Африки. У цих  регіонах розташовано  близько 1  100 відділень, а в 12  країнах,  де працюють дочірні банки  Групи, кількість  роздрібних та  корпоративних  клієнтів сягає 7,5  млн.

print Надрукувати сторінку