0% комісії для власників пакету послуг FAMIGLIA - це справжня свобода від ПРАВЕКС БАНКу

12.02.2019

Клієнти - власники пакету послуг FAMIGLIA від найсімейнішого банку отримали справжню свободу у користуванні послугами Банку.

Відтепер відсутня плата за здійснення наступних операцій:

  • 0% за поповнення картрахунку готівкою у відділенні Банку третьою особою;
  • 0% за переказ коштів між картками Банку через банкомат;
  • 0% за екстрену видачу готівки у відділенні Банку при фізичній відсутності картки (у випадку перевипуску картки);
  • 0% за надання виписки за останні 10 транзакцій через банкомат Банку;
  • 0% за надання виписки про залишок коштів на картрахунку: через банкомат, POS-термінал Банку, через банкомат іншого банку та ONLINE PRAVEX;
  • 0% за зміну ПІН-коду через банкомат Банку.

Клієнти зможуть відновити проведення розрахункових операцій за картковим рахунком шляхом виключення картки з міжнародного електронного стоп-списку безкоштовно.

Нові тарифи та  відсутність плати застосуються як нових, так і діючих клієнтів – власників пакету послуг FAMIGLIAFAMIGLIA ITFAMIGLIA R&BFAMIGLIA bank&work та FAMIGLIA DOCTOR.

Детальніше про пакет послуг FAMIGLIA 

Для довідок:

АТ  «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської  групи Інтеза Санпаоло  (Intesa  Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є  лідером  в Італії  за  усіма  напрямками  банківської  діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти  та управління   фінансами) та обслуговує 11.9 млн. клієнтів у 4 400  відділеннях по  всій  Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не  менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також  присутня у Центральній та Східній  Європі, в країнах Близького Сходу та  Північної Африки. У цих регіонах  розташовано близько 1 100 відділень, а в  12 країнах, де працюють дочірні банки  Групи, кількість роздрібних та  корпоративних клієнтів сягає 7,5 млн.

print Надрукувати сторінку