Вхід до системи PRAVEX ONLINE

21.10.2019 відбувся запуск мобільної версії інтернет-банкінг PRAVEX ONLINE 

Додаток знаходиться у відкритому доступі в Google Play та на App Store. При розробці додатку ми працювали над інтуїтивно зрозумілим дизайном, безпечним та зручним входом, оновленовленою технічною платформою. Тому робота з додатком буде зручніша і швидша від web-версії.

У мобільному додатку PRAVEX ONLINE Вам доступні:

У найближчих релізах, згідно з пріоритетами, які встановлюються Вами, будуть реалізовані зручні перекази по реквізитам, шаблони, купівля/продаж валюти, регулярні платежі, архів операцій, платежі ФОП.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням системи PRAVEX ONLINE та її мобільного додатку.
Сервіс PRAVEX ONLINE дозволяє Клієнтам :

Зареєстровані у системі клієнти автоматично отримують Пасивний  доступ, який включає в себе тільки перегляд інформації по рахункам та формування виписок і графіків. Для отримання Активного доступу, який дозволить здійснювати перекази та платежі в системі, необхідно звернутись у будь-яке відділення ПРАВЕКС БАНКу для підписання договору на підключення до послуги Інтернет-банкінг для фізичних осіб.

Для першого входу у систему PRAVEX ONLINE необхідно пройти просту реєстрацію у відповідності до Інструкції по работі з системою  PRAVEX ONLINE та ознайомитись з ПРАВИЛАМИ обслуговування фізичних осіб в системі (розділ Обслуговування фізичних осіб у системі «PRAVEX ONLINE» та надання послуги «Інтернет-банкінг для фізичних осіб»).