Відкриття рахунків

Шановні  клієнти! 

Для відкриття рахунку клієнт надає в Банк початковий пакет документів відповідно до вимог, передбачених НБУ («Інструкція про порядок відкриття, використання й закриття рахунків у національній та іноземних валютах», затверджена постановою Правління НБУ від 12.11.03р. № 492). Документи для відкриття рахунків особисто подаються в Банк особами, які мають право першого та другого підпису.

Ми пропонуємо Вам послугу з проведення платежів без Вашої участі. Якщо Вам доводиться систематично перераховувати кошти на рахунок одного й того ж одержувача, Ви можете укласти з Банком відповідний договір.

Відповідно до умов договору, Банк бере на себе зобов'язання перераховувати кошти, що перебувають на Вашому рахунку, за зазначеними реквізитами. Банк перераховує кошти у межах сум та у строки, які вказані в договорі. Перерахування здійснюється як у межах системи ПРАВЕКС БАНК, так і у будь-який інший банк України.

Основна перевага даної послуги для Вас - для перерахування коштів немає необхідності відвідувати Банк, оформлювати платіжні документи і відстежувати строки проведення оплати.

Вам буде зручно користуватися послугою, якщо:

  • У одному з відділень Банку відкритий додатковий рахунок Вашого підприємства й Ви бажаєте, щоб певна сума коштів, що залишаються на рахунку, періодично надходила на Ваш основний рахунок.
  • Ви - фізична особа-підприємець - можете перераховувати кошти з поточного рахунку фізичної особи-підприємця на картковий рахунок фізичної особи.

Це дозволить Вам:

  1. Заощаджувати час і кошти на оформлення документів і відвідування Банку;
  2. Одержувати готівкові кошти у будь-якому банкоматі, розташованому на території України;
  3. Здавати виторг у будь-якому з відділень Банку (якщо Ваше підприємство займається торговельною діяльністю).