Загальна інформація

Якщо Ви здійснюєте торговельну діяльність або надаєте платні послуги, тоді послуга АТ «ПРАВЕКС БАНК» - «Прийом/ перерахування грошового виторгу» спеціально для Вас.

Ця послуга є дуже зручною й затребуваною, тому що Ви можете здавати грошовий виторг у будь-якому найближчому до Вас відділенні ПРАВЕКС БАНКу, незалежно від того, де відкритий Ваш поточний рахунок (у нашому Банку чи ні).

Якщо Ваш рахунок відкритий в одному з відділень ПРАВЕКС БАНКу, а виторг зручніше здавати в найближчому до Вас відділенні нашого ж Банку - це можливо. Для цього всього лише необхідно до договору банківського рахунку укласти додаткову угоду, звернувшись у відділення ПРАВЕКС БАНКу, у якому у Вас відкритий рахунок, або у відділення, в якому Ви плануєте скористатися послугою. 

Кошти будуть зараховані на Ваш рахунок у день здачі виторгу. Комісія буде утримана банком з Вашого рахунку в момент зарахування виторгу на поточний рахунок. Вартість такої послуги - 0,2% від суми зарахованого виторгу, але не менше 2 грн. за платіж.

Якщо Ваш рахунок відкритий у будь-якому з банків України, Ви також можете скористатися цією послугою в будь-якому зручному для Вас відділенні ПРАВЕКС БАНКу. Для цього необхідно укласти з банком договір «Про прийом і перерахування грошового виторгу на поточний рахунок клієнта». Цей договір можна укласти, звернувшись у відділення ПРАВЕКС БАНКу, де Ви плануєте здавати виторг.

Кошти будуть зараховані на Ваш рахунок протягом двох-трьох банківських днів з моменту здачі виторгу. Для Вашої зручності комісію Ви можете оплатити двома способами:

  • про факт надання послуги - тобто утримана банком з Вашого транзитного рахунку в момент перерахування виторгу;
  • за підсумками місяця - комісія оплачується на початку наступні за звітним місяцем на підставі виставлених банком рахунків-фактур.

Тарифікація послуги - 0,5% від суми перерахованого виторгу, але не менше 2 грн. за платіж.

Ми гарантуємо своєчасність

зарахування/перерахування коштів на Ваш поточний рахунок

та індивідуальний підхід до кожного з Вас.

Довідки можна отримати в профільному департаменті по телефону:  0 (44) 201-17-09 (з 9:00 до 18:00, з понеділка по п'ятницю).