Знижка 50% на поїздку з Uber в аеропорт і назад до 01/03/2019
Держателі преміальних карток Visa Platinum та Visa Infinite можуть отримати знижку 50% на поїздку з Uber в аеропорт і назад.
Для цього потрібно:
1. Зареєструвати картку Visa Platinum або Visa Infinite в додатку Uber
2. Ввести промокод VISAPREMIUMUA в розділі «Оплата»
3. Знижка 50% автоматично застосується до поїздки в/з аеропортів «Київ» або «Бориспіль».

Дізнатися подробиці

Ви мрієте про надзвичайні подорожі — ми перевершуємо ваші сподівання!

Скористайтесь справжніми привілеями з картками Visa Platinum від ПРАВЕКС БАНК.

Під час ваших незабутніх подорожей отримуйте -50% вартості поїздок з UBER до аеропортів «Київ» та «Бориспіль» і назад, безкоштовне 2 пакування валізи в міжнародному аеропорту «Бориспіль», а також відвідуйте безкоштовно 2 рази на рік будь-який з понад 1 000 бізнес-залів Lounge Key в усьому світі!

Насолоджуйтесь відпочинком з преміальними картками Visa!

Діють спеціальні умови та обмеження. Подробиці на visa.com.uaРеєструйтеся на bilshe.mastercard.ua, розраховуйтеся карткою Mastercard® і вигравайте чарівну сімейну подорож до Disneyland® Paris на святкування 90 років веселих пригод Міккі Мауса. А також багато інших подарунків*.

Акція діє з 15 вересня по 10 листопада 2018 року на всій території України, за винятком території проведення ООС і тимчасово окупованої території.

* Кожен період акції - 500 подарунків з символікою святкування 90 років пригод Міккі Мауса (загальна кількість періодів акції 5)

Головний подарунок - 1 подорож для сім`ї з 4 людей на святкування 90 років пригод Міккі Мауса в Диснейленді Париж на 3 дні (з 30.11.18 по 2.12.18)