Ви мрієте про надзвичайні подорожі — ми перевершуємо ваші сподівання!

Скористайтесь справжніми привілеями з картками Visa Platinum від ПРАВЕКС БАНК.

Під час ваших незабутніх подорожей отримуйте -50% вартості поїздок з UBER до аеропортів «Київ» та «Бориспіль» і назад, безкоштовні 2 пакування валізи в міжнародному аеропорту «Бориспіль», а також відвідуйте безкоштовно 2 рази на рік будь-який з понад 1 000 бізнес-залів Lounge Key в усьому світі! Для можливості безкоштовно двічі на рік скористатись сервісами вам потрібно за 40 днів (не враховуючи останні 10 днів) до дати користування сервісом здійснити безготівкові розрахунки з платіжною карткою на суму від 5 000 грн. Перша спроба використання будь-якого з сервісів з платіжною карткою Visa Platinum буде здійснена без перевірки на відповідність вимогам щодо об’ємів безготівкових розрахунків.До 01.08.2019 року сервіси доступні без перевірки суми розрахунків. Насолоджуйтесь відпочинком з преміальними картками Visa!

Діють спеціальні умови та обмеження. Подробиці на https://www.visa.com.ua/uk_UA/pay-with-visa/promotions/spend-base.html


Створюйте справжню атмосферу відпочинку з Mastercard Більше Black і Chance Private Club. Обмінюйте бали на знижки та беріть участь у розіграші ваучерів в кращі світові готелі! Мілан, Тенеріфе, Мерано та Занзібар чекають на Вас.
У промо приймають участь держателі всіх преміальних карток Mastercard: а саме Mastercard® Platinum та Mastercard® World Elite FAMIGLIA від ПРАВЕКС БАНКу. Особливості: серія промо і пропозицій Luxury Hotels передбачає можливість отримати гарантовані знижки за 10 балів і розіграш ваучерів у кращі п'ятизіркові готелі світу. 
Деталі — на сайті bilshe.mastercard.ua

Ви мрієте про надзвичайні подорожі — ми перевершуємо ваші сподівання!

Скористайтесь справжніми привілеями з картками Visa Platinum від ПРАВЕКС БАНК.

Під час ваших незабутніх подорожей отримуйте -50% вартості поїздок з UBER до аеропортів «Київ» та «Бориспіль» і назад, безкоштовне 2 пакування валізи в міжнародному аеропорту «Бориспіль», а також відвідуйте безкоштовно 2 рази на рік будь-який з понад 1 000 бізнес-залів Lounge Key в усьому світі!

Насолоджуйтесь відпочинком з преміальними картками Visa!

Діють спеціальні умови та обмеження. Подробиці на visa.com.ua