Картка єПідтримка

Безкоштовна картка у мобільному додатку Pravex Online для отримання допомоги єПідтримка


Безкоштовна картка у мобільному додатку Pravex Online для отримання допомоги єПідтримка

Особливості картки

Починаючи з 19.04.2022 на картку єПідтримка можна отримувати виплати для внутрішньо переміщенних осіб (2 000 грн/міс для дорослого та 3 000 грн/міс на дитину).

Як отримати картку

  1. Завантажте додаток PRAVEX ONLINE на свій смартфон: Як отримати карткуЯк отримати картку
  2. Замовити виплату можна через меню додатку Дія - «Отримати статус ВПО», після чого необхідно виконати дії згідно інструкцій на екрані та обрати реквізити попередньо оформленої картки єПідтримка.

Де можна витратити кошти?

  • Картка передбачена для зарахування не тільки сум грошової допомоги, а й інших зарахувань. Зараховані гроші можна витратити в магазинах для купівлі товарів, в тому числі в мережі Інтернет, також можна зняти готівку у банкоматах, касах банків та на касі у торгівельно-сервісній мережі, чи переказати на іншу картку.
  • Для проведення операцій оплати у мережі Інтернет достатньо використовувати реквізити картки, які доступні у мобільному додатку Pravex Online.
  • Для проведення операцій з розрахунків у магазинах та отримання готівкових коштів картка має бути попередньо завантажена до Apple Pay або Google Pay.
  • Отримання готівки можливе з використанням, наприклад, смартфону з Apple Pay та/або Google Pay, у банкоматах та терміналах у касі банків, які мають функціонал для здійснення безконтактних операцій.

Також можна здійснити переказ з картки на іншу карту використовуючи функціонал Pravex Online.

Тариф_єПідтримка_01.06.2022

Часті питання – відповіді

Доводимо детальну інформацію щодо отримання допомоги та найчастіші питання.

Детальна інформація