Зручність понад усе: вдосконалено формат виписки за кредитними картками PRAVEX та FAMIGLIA

18.02.2019


Для зручності клієнтів – позичальників ПРАВЕКС БАНКу, яким встановлено кредитний ліміт розміром до 450 000 грн. за кредитними картками PRAVEX та FAMIGLIA, доступний новий формат виписки:

  • дата початку та закінчення строку дії кредитного ліміту;
  • кредитний ліміт;
  • доступна сума без врахування та з врахуванням блокувань;
  • мінімальний платіж за кредитним лімітом;
  • сума кінцевої заборгованості;
  • залишок основного рахунку.

Нагадаємо, що кредитні картки від ПРАВЕКС БАНКу входить до класу найелітніших карток, які не тільки підкреслює статус клієнта і вишуканий смак, а й надає доступ до кращих сервісів та пропонує отримати більше задоволення від життя в Україні та за кордоном.

Вдосконалюємось разом з ПРАВЕКС БАНКом!

Про кредитні картки: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/kartki/kreditni-kartki

Для довідок:

АТ  «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської  групи Інтеза Санпаоло  (Intesa  Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є  лідером  в Італії  за  усіма  напрямками  банківської  діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти  та управління   фінансами) та обслуговує 11.9 млн. клієнтів у 4 400  відділеннях по  всій  Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не  менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також  присутня у Центральній та Східній  Європі, в країнах Близького Сходу та  Північної Африки. У цих регіонах  розташовано близько 1 100 відділень, а в  12 країнах, де працюють дочірні банки  Групи, кількість роздрібних та  корпоративних клієнтів сягає 7,5 млн.

print Надрукувати сторінку