Здійснюйте перекази з новою міжнародною платіжною системою «TELEGRAF» від ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК»

25.01.2017

24 січня 2017 року система грошових переказів «ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ» отримала статус міжнародної платіжної системи та змінила свою назву на TELEGRAF (відповідно до змін у Реєстрі платіжних систем, що опубліковані на сайті Національного банку України).

Відтепер здійснювати миттєві перекази можливо у будь-якому пункті учасника-партнера системи в банках, в фінансових установах по Україні та за її межами, а також через термінали самообслуговування по Україні, підключених до системи переказів.

Відкриваючи широкі можливості для наших клієнтів і партнерів, ми виходимо на міжнародний ринок фінансових послуг і готові співпрацювати не лише з банками, а й з небанківськими фінансовими організаціями.

У чому переваги здійснення переказів через міжнародну систему грошових переказів TELEGRAF?

  1. Альтернатива перевезенню готівки шляхом відправлення переказу на своє ім'я, тобто відправником та одержувачем виступає одна й та сама особа.
  2. Переказ є безадресним, тобто одержати його можна в будь-якому місті України, де є відділення Банку або банку-партнера.
  3. Низькі та привабливі тарифи.


Система переказів «ПРАВЕКС–ТЕЛЕГРАФ» від ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНКу» успішно функціонує з 2002 року.

У 2015 році отримала статус внутрішньодержавної. На даний час до системи вже приєдналися 4 банки–учасники, а кількість пунктів, в яких можна здійснити чи отримати переказ, зросла до 217. За обсягами здійснених переказів у ІІІ кварталі 2016 року доля ринку платіжної системи «ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ» становить 3% (серед платіжних систем, створених резидентами).

Як стати учасником-партнером системи «TELEGRAF»?

Напишіть нам bank@pravex.ua або

Завітайте до нас за адресою: Київ, Кловський узвіз 9/2 або

Зателефонуйте за номером: 044 521 0438.

Ми - відкриті, гнучкі та готові до співпраці з банками України, банками-нерезидентами та небанківськими фінансовими установами.

Детальніше: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/perekazi/mittyevi-groshovi-perekazi-po-ukrayini


Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 30 грудня 2016 року її ринкова вартість складає 40,6 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,9 млн. Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 29 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.print Надрукувати сторінку