Як ПРАВЕКС БАНК застосовує сервіси Viber для комунікації з клієнтами

29.12.2020

«Ми постійно працюємо над тим, щоб перевершити очікування наших клієнтів. Бізнес-повідомлення Viber від GMS дозволяють нам забезпечити комфортну й ефективну комунікацію клієнта з банком», - зазначив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу.

Виклик

Обслуговуючи понад 100 тисяч клієнтів, ПРАВЕКС БАНК прагне доносити до своїх споживачів максимум корисної інформації зручним для них способом - і в той же час ефективно використовуючи комунікаційний бюджет.

Рішення

Для того, щоб гарантувати споживачам максимально комфортний клієнтський досвід, ПРАВЕКС БАНК зупинився на Бізнес-повідомленнях Viber від GMS, оскільки проникнення цього месенджера серед власників смартфонів в Україні становить 97%, а серед активних клієнтів банку цей показник досягає 70%.

Бізнес-повідомлення Viber мають ряд переваг в порівнянні з SMS. Вміст може включати гіперпосилання, кнопки і зображення, які роблять їх більш привабливими, а кожне повідомлення може вмістити до 1 000 символів (в порівнянні з 160 символами в SMS-повідомленні), що робить Viber набагато більш універсальним каналом для взаємодії з аудиторією. Крім того, всі повідомлення Viber за замовчуванням захищені наскрізним шифруванням.

Результат

Бізнес-повідомлення Viber від GMS дозволили ПРАВЕКС БАНКу однаково ефективно робити розсилку рекламних комунікацій, опитування споживачів, відправляти транзакційні повідомлення з апдейтами про платіжний баланс, нагадування про щомісячні платежі за кредитами, відправляючи до 50 тисяч рекламних Бізнес-повідомлень Viber щотижня.

Використання Viber в якості основного каналу для доставки транзакційного трафіку, дозволило ПРАВЕКС БАНКу знизити витрати на інформування клієнтів на 30%.

Про банк

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи «Інтеза Санпаоло» (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером на території Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.

ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року й обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.

print Надрукувати сторінку