Вигравайте квитки на інтерактивне шоу-подорож «Кібер Санта. Інший вимір»

01.12.2021

Уявіть, що Санта опинився в кіберпросторі й шукає вихід у реальний світ, щоб встигнути роздати подарунки до Різдва. Як же йому вибратися звідти? Вигравайте квитки на інтерактивне шоу-подорож «Кібер Санта. Інший вимір» і беріть участь у захопливій виставі.

Щоб взяти участь в акції:

  • Реєструйтеся на bilshe.mastercard.ua та платіть карткою Mastercard® від ПРАВЕКС БАНКу.
  • Обмінюйте 1 золотий або 10 срібних балів на участь у розіграші – що більше балів обміняти, то вищі шанси на виграш.
  • Вигравайте квитки на інтерактивне шоу-подорож «Кібер Санта. Інший вимір».

Розігруємо 60 пар квитків за весь період акції. Місце проведення шоу: м. Київ, Концерт-Хол ВДНГ (пр-т Академіка Глушкова, 1, П9), з 11 грудня 2021 до 09 січня 2022 р.

Акція діє з 01.12.2021 по 20.12.2021 року на всій території України, за винятком зони проведення ООС і тимчасово окупованої території. З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, для відвідування шоу-подорожі Переможцю Акції обов’язково необхідно дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, а також мати документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародний, внутрішній COVID-сертифікат України, або оригінал, засвідчений оригіналом печатки та підписом лікаря, лабораторно підтвердженого негативного результату тестування на CОVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 72 години до початку шоу-подорожі.

Деталі https://bilshe.mastercard.ua/special-offers/10500

print Надрукувати сторінку