ПРАВЕКС БАНК збільшив капітал на 1,1 млрд.грн.

09.02.2018

Єдиний акціонер ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК»  - Інтеза Санпаоло С.П.А. (Турін, Італія) відповідно до рішення від 27 листопада 2017 року придбав акції додаткової емісії ПРАВЕКС БАНКу на загальну суму 1 108 878 840 гривень (один мільярд сто вісім мільйонів вісімсот сімдесят вісім тисяч вісімсот сорок гривень).

Зміни до Статуту ПРАВЕКС БАНКу щодо збільшення статутного капіталута інші юридичні процедури будуть завершені до кінця другого кварталу 2018 року.

Таким чином, капітал Банку збільшився на 25% у порівнянні з початком 2017 року та станом на 01.02.2018 акціонерний капітал (статутний капітал, в т.ч. незареєстрований та емісійні різниці) ПРАВЕКС БАНКу становить 5 579 908 818,50 млн. грн.

«Наш Банк, який віднесений до групи банків іноземних банківських груп, дотримується всіх нормативів Національного Банку України.Збільшення капіталу не було обумовлено регулятивними  вимогами ні докапіталу, ні до ліквідності –  показники достатності капіталу Банку та ліквідності і так в рази більші від економічних нормативів діяльності банків, встановлених Національним Банком України, та європейських норм. Більше того, з цього року ми вже повністю перейшли на дев'ятий Міжнародний стандарт фінансової звітності, при переході на який вплив на капітал був абсолютно незначний» – прокоментував Голова Правління ПРАВЕКС БАНКу Тарас Кириченко.

Інформація для довідки:

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що  входить до числа провідних банківських груп   Єврозони і є лідером в усіх  сферах бізнесу в Італії. ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» постійно вдосконалює  свою роботу, підвищує стандарти надання банківських послуг і стає кращим для  своїх клієнтів та партнерів. Інтеза Санпаоло входить до числа найбільших  банківських груп у Єврозоні і є   лідером в усіх сферах бізнесу в Італії:  роздрібному, корпоративному та   управлінню приватним капіталом. В Італії  Група обслуговує 12,6 мільйонів клієнтів через мережу з 4800 розподілених по  всій країні відділень, її ринкова   частка складає не менше, ніж 12% у  більшості регіонів Італії. Інтеза Санпаоло представлена в країнах Центральної  та Східної Європи, а також в країнах Близького Сходу та Північної Африки, приблизно 1100 відділеннями та 7,6 мільйонами клієнтів, які належать до   дочірніх  компаній Групи, що здійснюють комерційну банківську діяльність в  12  країнах. Крім того, міжнародна мережа   фахівців з підтримки корпоративних  клієнтів представлена у 26 країнах, зокрема на Близькому Сході, у Північній  Африці та у тих областях, де італійські компанії проявляють найбільшу  активність.

print Надрукувати сторінку