ПРАВЕКС БАНК запускає новий сервіс Visa Alias!

26.08.2021

ПРАВЕКС БАНК впроваджує сервіс Visa Alias для переказу коштів у мобільному додатку Pravex Online, які стають ще простішими та безпечнішими. Відтепер клієнти банку та користувачі мобільного додатку Pravex Online матимуть можливість прив’язати номер свого мобільного телефону до платіжної картки для отримання переказів за номером телефону та зможуть відправити комусь кошти за номером телефону.

Новий сервіс переказу коштів позбавить клієнтів необхідності використовувати 16-значний номер платіжної картки отримувача, що спрощує операцію переказу та збільшує її безпеку. Перекази за номером мобільного телефону доступні у мобільному додатку Pravex Online лише у гривні для карток платіжних систем Visa та Mastercard.

Активувати сервіс можна у мобільному додатку Pravex Online у меню “Налаштуваннях акаунта/Перекази за номером телефону”.

Щоб відправити кошти отримувачу за номером телефону, необхідно у розділі обраної платіжної картки “Платежі та перекази” обрати у якості картки отримувача “Переказ на платіжну картку за номером телефону”, ввести номер телефону отримувача або обрати його зі списку контактів, вказати суму переказу та підтвердити операцію. При цьому картка отримувача має бути прив’язана до номеру його телефону.

Сервіс використовує номер телефону, який зафіксовано при реєстрації у Pravex Online. До номеру телефону може бути прив’язана лише одна картка, але у будь-який момент картку можна буде замінити у мобільному додатку Pravex Online.

 Стандартний тариф за перекази p2p становлять 0.8% +5 грн. З нагоди впровадження сервісу Visa Alias протягом серпня - грудня 2021 року у Pravex Online кожного місяця перші два p2p перекази з будь-якої платіжної картки банку на карту іншого банку будуть безкоштовними.

Детальніше за посиланням: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/kartki/visa-alias

print Надрукувати сторінку