ПРАВЕКС БАНК визначив переможців другого етапу акції «Кожен розрахунок – шанс на подарунок!»

14.08.2020

ПРАВЕКС БАНК визначив переможців другого етапу акції «Кожен розрахунок – шанс на подарунок!»

13 серпня ПРАВЕКС БАНК провів розіграш та визначив переможців другого етапу акції «Кожен розрахунок – шанс на подарунок!» за допомогою генератора випадкових чисел random.org. З кожним переможцем акції зв’яжуться менеджери банку та домовляться про вручення подарункових сертифікатів.

Переможці:

Подарункова картка Фокстрот номіналом 18 000 грн:

Степанов Дмитро Валерійович

Подарункова картка Фокстрот номіналом 5 000 грн:

Єфанов Сергій Олексійович

Литовченко Ігор Володимирович

Голубнича Олена Григорівна

Подарункова картка Фокстрот номіналом 500 грн:

Полякова Юлія Валеріївна

Романенко Тетяна Миколаївна

Голюк Сергій Степанович

Степаненко Віталій Вікторович

Веретельник Олег Васильович

«Вітаємо переможців другого етапу нашої акції «Кожен розрахунок – шанс на подарунок!». За цей час наші клієнти стали більше розраховуватися своєю платіжною карткою. Платіжна картка від банку – це гаманець, який завжди с тобою. А в період карантину  - це ще зручний та безпечний спосіб оплати. Акція буде тривати до 1 вересня, тому ще є шанс отримати подарункові сертифікати Фокстрот від ПРАВЕКС БАНКу», - зазначив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу.

Нагадуємо, що залишився ще один місяць проведення акції «Кожен розрахунок – шанс на подарунок!». Учасниками акції можуть стати усі клієнти ПРАВЕКС БАНКу, які будуть розраховуватися своїми платіжними картками у магазинах, торговельних мережах, мережі інтернет або через мобільний додаток PRAVEX ONLINE. Кількість проведення транзакцій не обмежена, а кожні 500 грн дають 1 шанс на виграш. Чим більше транзакцій, тим більше шансів отримати призи від банку. Призовий фонд акції складається з сертифікатів Фокстрот номіналом 18 000 грн (1 переможець), 5 000 грн (3 переможця) та 500 грн (5 переможців).

Вітаємо усіх переможців! Наступний розіграш відбудеться у вересні.

Детальна інформація за посиланням:  https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/kartki/promo.

Довідка:

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.
ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.
Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 700 філій в Італії з часткою ринку не нижче 12% у більшості італійських регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що нараховує близько 1 000 відділень та 7,2 мільйонів клієнтів, включаючи дочірні компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та міжнародну мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку