ПРАВЕКС БАНК увійшов в ТОП-15 стійких банків за ІІІ квартал 2017

22.12.2017

ПРАВЕКС БАНК увійшов в ТОП-15 стійких банків України за ІІІ квартал 2017 року за рейтингом стійкості банків від порталу «Мінфін».

Ранжування банків проводилося на базі комплексної оцінки їх стресостійкості і лояльності вкладників, яке враховує найбільш важливі показники з відкритих джерел інформації, що впливають на вибір банку для вкладу.

Загальний бал рейтингу - це середнє арифметичне балів, отриманих банком за 3-ма групами показників:

1. Стресостійкість - здатність банку протистояти внутрішнім і зовнішнім ризикам, на яку впливають такі показники як залежність від вкладів фізосіб, якість фондування, прибутковість, ліквідність, достатність капіталу, масштаб діяльності.

2. Лояльність вкладників - прихильність клієнтів банку до його депозитних продуктів і успішність діяльності банку на роздрібному сегменті депозитного ринку.

3. Оцінка аналітиків - середня оцінка надійності банку з точки зору експертів.

Про рейтинг: До рейтингу увійшли банки перших трьох груп за класифікацією Національного банку України, а також невеликі банки з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд.гривень. Фінансові установи отримують бал від 1 до 5 залежно від показників, що характеризують їх стійкість до стресів і лояльність вкладників: враховується якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутації і т. д. У рейтингу використовувалися дані офіційної звітності банків за станом на 7 грудня 2017.

Інформація для  довідки:

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії.

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» постійно  вдосконалює свою роботу, підвищує стандарти надання банківських послуг і стає  кращим для своїх клієнтів та партнерів.

Інтеза Санпаоло входить до числа найбільших банківських груп у  Єврозоні і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії: роздрібному,  корпоративному та управлінню приватним капіталом. В Італії Група обслуговує  12,6 мільйонів клієнтів через мережу з 4800 розподілених по всій країні  відділень, її ринкова частка складає не менше, ніж 12% у більшості регіонів  Італії. 

Інтеза Санпаоло представлена в країнах Центральної та Східної  Європи, а також в країнах Близького Сходу та Північної Африки, приблизно 1100  відділеннями та 7,6 мільйонами клієнтів, які належать до дочірніх компаній  Групи, що здійснюють комерційну банківську діяльність в 12 країнах. Крім того,  міжнародна мережа фахівців з підтримки корпоративних клієнтів представлена у 26  країнах, зокрема на Близькому Сході, у Північній Африці та у тих областях, де  італійські компанії проявляють найбільшу активність.

print Надрукувати сторінку