ПРАВЕКС БАНК приєднався до програми «Доступна іпотека 7%»

30.04.2021

ПРАВЕКС БАНК уклав угоду з Фондом розвитку підприємництва про партнерство у державній програмі «Доступна іпотека 7%». Програма реалізується за підтримки Президента та Уряду України. Наразі новий іпотечний продукт Банку в рамках програми знаходиться на етапі розробки та буде презентований найближчим часом.

Основні умови програми:

  • для позичальника ставка становитиме 7% річних на весь термін кредитування (при виконанні умов передбачених Порядком та Програмою Фонду)
  • перший внесок – від 15% вартості житла
  • термін кредитування – до 20 років
  • нормативна площа нерухомості становить 50 кв. метрів загальної площі предмета іпотеки на одного громадянина чи сім’ю з двох осіб та 20 кв. метрів — на кожного наступного члена сім’ї
  • максимальна сума кредиту – 2 млн грн
  • максимальна вартість нерухомості – 2,5 млн грн

«Ми підтримуємо державну політику щодо доступного іпотечного кредитування та раді долучитися до програми «Доступна іпотека 7%». Зменшення вартості іпотечних кредитів - важливий крок в напрямку забезпечення українців доступним житлом. Ще з березня 2020 року ми запустили власну іпотечну програму, і з того часу активно видаємо кредити на житло українцям. Завдяки новій програмі іпотека стане ще доступнішою для сімей, які прагнуть покращити свої житлові умови вже сьогодні», – зазначив заступник Голови Правління ПРАВЕКС БАНКу Семен Бабаєв.

Детальніше про програму за посиланням: https://bdf.gov.ua/uk/programa-dostupna-ipoteka-7

Детальніше про іпотеку в ПРАВЕКС БАНКу: https://www.pravex.com.ua/landing-ipoteka

print Надрукувати сторінку