ПРАВЕКС БАНК повернувся на ринок автокредитування

28.12.2017

ПРАВЕКС БАНК повертається на ринок автокредитування і вже видав у грудні 2017 року автокредит на суму 1 млн. грн. за стандартною програмою кредитування.

ПРАВЕКС БАНК пропонує кредити на більш ніж 30-популярних марок авто іноземного виробництва. Відчуйте переваги дійсно вигідної пропозиції з автокредитування для приватних осіб та ФОП у сфері IT, охорони здоров’я та нотаріусів:

  • 15,99% річних,
  • термін до 5 років,
  • аванс від 30%,
  • мінімальна сума кредиту від 100 тис. грн. до 1 млн. грн.,
  • щомісячна та разова комісії взагалі відсутні,
  • КАСКО за вигідними тарифами,
  • середній платіж за кредитом становить лише 400 грн. на день.

Строк розгляду заявки мінімальний. Рішення щодо надання автокредиту приймається протягом одного робочого дня та дійсне протягом 3-х місяців, що надає клієнтам можливість обрати авто своєї мрії вже після розгляду кредитної заявки.

«Ми спостерігаємо зростання інтересу до автокредитів зі сторони населення та очікуємо  зростання попиту на ринку автокредитування до 10%Тому ми намагаємося оптимізувати та  запропонувати більш вигідні програми автокредитування», — відмічає Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, директор департаменту роздрібного бізнесу головного управління бізнесу ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК».

Подати заявку можна у відділеннях Банку, або у будь-якого офіційного дилера, або через сайт Банку

https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/krediti/avtokrediti

Інформація  для довідки:

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» є  частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo),  що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є лідером в  усіх сферах бізнесу в Італії.

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» постійно   вдосконалює свою роботу, підвищує стандарти надання банківських послуг і  стає  кращим для своїх клієнтів та партнерів.

Інтеза Санпаоло входить  до числа найбільших банківських груп у  Єврозоні і є лідером в усіх сферах  бізнесу в Італії: роздрібному,  корпоративному та управлінню приватним  капіталом. В Італії Група обслуговує  12,6 мільйонів клієнтів через мережу  з 4800 розподілених по всій країні  відділень, її ринкова частка складає  не менше, ніж 12% у більшості регіонів  Італії. 

Інтеза Санпаоло  представлена в країнах Центральної та Східної  Європи, а також в країнах  Близького Сходу та Північної Африки, приблизно 1100  відділеннями та 7,6  мільйонами клієнтів, які належать до дочірніх компаній  Групи, що  здійснюють комерційну банківську діяльність в 12 країнах. Крім того,   міжнародна мережа фахівців з підтримки корпоративних клієнтів  представлена у 26  країнах, зокрема на Близькому Сході, у Північній Африці  та у тих областях, де  італійські компанії проявляють найбільшу  активність.

print Надрукувати сторінку