ПРАВЕКС БАНК - переможець рейтингу «Банки року – 2024» у номінації «Валютний банк для населення»

22.02.2024

ПРАВЕКС БАНК визнаний переможцем у номінації «Валютний банк для населення» в рейтингу «Банки Року – 2024». Високій оцінці експертів сприяв абсолютний ріст валютних депозитів населення, що свідчить про довіру клієнтів.

Церемонія нагородження переможців відбулася в рамках X Legal Banking Forum, організованого «Фінансовим Клубом» спільно з видавництвом «Юридична Практика».

ПРАВЕКС БАНК - переможець рейтингу «Банки року – 2024» у номінації «Валютний банк для населення»

«Ми вдячні за цю нагороду, яка є визнанням нашої командної праці та відданості. Для нас це не лише досягнення в банківській сфері, а й можливість спільно будувати майбутнє України. Наша команда завжди працює на максимум, щоб забезпечити клієнтів найкращими фінансовими послугами і підтримати у досягненні їхніх фінансових цілей. Це наш спільний успіх», - поділився Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНК.

Цього року лідери банківського сектору визначалися в п’яти номінаціях, у кожній з яких були названі переможці в трьох категоріях: державні банки, великі приватні банки (з чистими активами понад 20 млрд грн) і невеликі приватні банки (з активами менш ніж 20 млрд грн).

Рейтинг склався за результатами аналізу фінансової звітності банків, що була опублікована Національним банком за 2023 рік. Основними критеріями стали динаміка депозитного та кредитного портфелів як фізичних, так і юридичних осіб.

print Надрукувати сторінку