ПРАВЕКС БАНК: офіційне повідомлення щодо складання повноважень Голови Правління та нового призначення

13.09.2019

Київ, 12 вересня, 2019 рокуСпостережна Рада ПРАВЕКС БАНКу, який є частиною Групи Інтеза Санпаоло, прийняла складання повноважень пана Тараса Кириченка з посади Голови Правління, починаючи з 30-го вересня 2019 року.

Пан Джанлука Корріас, який займає посаду Першого Заступника Голови Правління, призначений на посаду Голови Правління, починаючи з 1-го жовтня 2019 року, буде виконувати обов’язки Голови Правління до офіційного погодження Національним банком України.

ПРАВЕКС БАНК висловлює вдячність п. Тарасу Кириченку за цінний внесок, який він зробив за 9 років праці у ПРАВЕКС БАНКу та численні досягнення та проекти під його керівництвом та бажає йому нових звершень та усіляких благ у майбутньому.

ПРАВЕКС БАНК продовжить стабільно та послідовно прямувати шляхом впровадження обраної Бізнес Стратегії росту та розвитку у складі Групи Інтеза Санпаоло.

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи  Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo) - провідної банківської групи в Єврозоні, є  лідером в Італії в усіх сферах бізнесу та присутня у всьому світі.

ПРАВЕКС БАНК працює на  ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 25 років. Банк  надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним  клієнтам. ПРАВЕКС БАНК увійшов до складу Інтези Санпаоло у 2008 році.

Intesa Sanpaolo входить  до числа провідних банківських груп Єврозони та є лідером в Італії в усіх  сферах бізнесу. Також група є лідером в Італії у всіх сферах бізнесу (роздрібна  торгівля, корпоративний та управління активами). Група надає послуги 11,8  мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 900 філій в Італії з часткою ринку не  нижче 12% у більшості італійських регіонів.

Група має стратегічну  міжнародну присутність, що нараховує близько 1 100 відділень та 7,2 мільйонів  клієнтів, включаючи дочірні компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12  країнах Центральної Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та  міжнародну мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25  країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де  найбільш активні італійські компанії, такі як США, Бразилія, Індія та Китай.

print Надрукувати сторінку