ПРАВЕКС БАНК - один з переможців конкурсу Міністерства фінансів України на обслуговування соціальних виплат та заробітних плат бюджетникам

ПРАВЕКС БАНК обрано одним з 9-ти переможців конкурсу Міністерства фінансів України, увійшовши до переліку 43-х уповноважених банків України, через які мають здійснюватися виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

Порядок проведення конкурсу затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1231.

У ПРАВЕКС БАНКу вигідні умови обслуговування рахунків та простий механізм співпраці: банк, укладаючи з організацією відповідний договір, відкриває карткові рахунки та видає картки усім співробітникам. У день виплати зарплати організація зараховує суму заробітної плати на транзитний рахунок Банку. Далі Банк перераховує зарплату на карткові рахунки співробітників організації.

Переваги для організації:

Переваги для працівників організації:

Детальніше про платіжні картки 

Детальніше про зарплатно-картковий проект 

Для довідок:

АТ  «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa  Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є  лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний,  корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 12 млн. клієнтів  у 4 600 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості  італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня  у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки.  У цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень, а в 12 країнах, де працюють  дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає  7,7 млн.

Назад
Надрукувати сторінку