ПРАВЕКС БАНК був визнаним одним з найнадійніших банків України

10.11.2020

ПРАВЕКС БАНК посів 9-те місце серед 20-ти найнадійніших банків України-2020 за версією рейтингу видання «Новое время», складеного разом з інвестиційною компанією Dragon Capital.

ПРАВЕКС БАНК є одним з лідерів на фінансовому ринку за такими показниками: коефіцієнт покриття ліквідністю за всіма валютами - 328%, за іноземними валютами - 406%; приріст депозитів за 8 місяців – 24%, норматив достатності капіталу – 44% та інше.

Всього в топ-20 потрапили 14 банків України з іноземними власниками, 3 державні банки та 3 українські комерційні банки.

Місце банків у рейтингу визначалося наступними показники: достатність капіталу, ліквідність, довіра вкладників, підтримка акціонерів, прибутковість, якість активів, якісні показники (прозорість діяльності банку, збалансованість ризик-менеджменту та репутація).

Детальніше про рейтинг читайте у новому випуску журналу «Новое время» №41 від 5.11.20.чи за посиланням: https://nv.ua/biz/finance/reyting-bankov-samye-nadezhnye-banki-ukrainy-v-2020-godu-50122176.html.

Довідка

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи «Інтеза Санпаоло» (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером на території Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.

ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року й обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.

Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3700 філій в Італії з часткою ринку не нижче 12 % у більшості італійських регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що налічує майже 1000 відділень та 7,2 мільйона клієнтів, включаючи дочірні компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної, Східної Європи, Близького Сходу і Північної Африки, та міжнародну мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході й у Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку