Підтверджено кредитний рейтинг ПРАВЕКС БАНК на рівні uaAАА за національною шкалою

13.09.2023

Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПРАВЕКС БАНК за національною шкалою uaAАА. Банк з таким рейтингом має найвищу кредитоспроможність порівняно з іншими українськими позичальниками. Рішення про оновлення рейтингу було прийнято на основі аналізу підсумків роботи Банку за перше півріччя 2023 року, а також даних статистичної звітності Банку за період січень-серпень 2023 року.

Згідно до проведеного аналізу, активи ПРАВЕКС БАНК зросли на 10,21%, а обсяг кредитів зменшився на 23,35% і склав 2,832 мільярди. Разом з тим, в умовах триваючої більше року повномасштабної війни,  кошти клієнтів ПРАВЕКС БАНК продовжили зростати та збільшились на 12,66%.

Агентство також констатує, що ПРАВЕКС БАНК вдалось зберегти стабільну ресурсну базу та високий рівень ліквідності завдяки активній роботі у залученні коштів клієнтів у першому півріччі 2023 року. Згідно із висновками спеціалістів, на початок вересня цього року ПРАВЕКС БАНК на високому рівні підтримував значення нормативів капіталу (Н1, Н2 та Н3) та нормативів ліквідності (NSFR, LCRвв та LCRів), які істотно перевищували встановлені НБУ граничні значення.

Завдяки зовнішній підтримці з боку єдиного акціонера Банку – міжнародної банківської групи Intesa Sanpaolo Group, а також достатнього запасу платоспроможності та ліквідності  ПРАВЕКС БАНК упевнено проходить період загострення систематичних ризиків під час воєнного стану. 

print Надрукувати сторінку